Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudjak csinálni, hogy...

Mit tudjak csinálni, hogy befejezze a bántalmazásokat?

Figyelt kérdés

Apám anyámat többszőr megverte.Nem lehet azt mondani hogy anyám nem hibás mert neki is voltak nagyon dúrva húzásai.

A lényeg , hogy ma megmondtam neki, ha hozzáér kihivom a rendőrséget, erre engem kezdett bántalmazni.


2008. nov. 14. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

előző válaszolo vagyok

a problémákat megkell oldani (mindeggy hogy hogyan) de nem szabad elmenekülni (pl költözés)

légy erős

2008. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ez mióta tudom így megy, de hozzám tegnap este nyúlt legelőször, ma reggel nem kelltem ki az ágyból amíg elnem megy, látni sem akarom, és félelmet is érzek.
2008. nov. 15. 08:22
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs lehetőséget elköltözni, mindenképp anyuddal beszélj hogy ezen változtatni kéne, ketten haggyátok ott öt, válás, stb... házeladás.

Ha te elmész, attol még anyudat ugyanugy ütni fogja, együtt kell lépnetek, ebböl a nagyon rossz helyzetböl !!!

Szerintem itt egy megoldás van a válás, ha most megütött elöször, akkor jön majd a többi. !

2008. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!