Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb, ha a munka miatt...

Melyik jobb, ha a munka miatt hanyagol el a férjem vagy ha más nő miatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb a másiknál. Inkább úgy a helyes, hogy melyik a kisebbik rossz. Szerintem az, ha a munka miatt.
2010. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szerintem is a nő a rosszabb,de nálunk most a munka a hiba okozója. Új munkája van,imádja,napi 25 órában csak annak él,minden más,persze én is hanyagolva vagyok.

Gyereket szeretne,de így,hogy havonta max 2x együtt vagyunk,elég nehéz. A legrosszabb,hogy nem veszi észre,mennyire boldogtalan lettem.:(((

2010. júl. 12. 21:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,hidd el egy nagy beszélgetés nem árthat. Esetleg mérgében elmegy otthonról
2010. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a legcélszerübb elmondani neki - vagy ha nem tudtok eszélni, akkor megirni levében/emailban
2010. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A levél meg a mail az nem jó dolog mert amég beszélsz hozzá nézed az arc kifejezésést.
2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért így kérdezted mert lehet a munka összefügg egy kolleginával? Az ilyen kis libák nem mindig tudják hol a határ.
2010. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha amunka miatt, természetesen.
2010. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy ez neked így nem jó,ne várd,hogy észrevegye.Ő jól érzi magát,lehet hogy meg sem fordul a fejében,hogy te nem vagy olyan boldog,mint ő.
2010. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ma elbeszélgettünk. Mivel mindketten szeretjük egymást,ezért adunk magunkat egy esélyt,hogy változzunk,de kevés esélyt látok arra,hogy neki valaha fontosabb leszek,mint a munkája...és mint régen...

1éves házasok vagyunk,mire számítsak később?

2010. júl. 13. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!