Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit vegyek a "baráto...

Segítség! Mit vegyek a "barátom" 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Két hét múlva lesz a születésnapja és teljesen tanácstalan vagyok. A barátom szót azért tettem idézőjelek közé, mert igazából nem tudom mi van köztünk.. mondjuk úgy, hogy "kavargatunk" de én mindenképpen szeretném őt meglepni valamivel születésnapjára.. annyit tudok hogy nagyon szeret görkorizni ja és hogy eléggé gyerekes viselkedésű.. semmi egyéb támpont :/ ja és az ár: 3000-4000 Ft között. Ha van ötletetek, tippetek azt nagyon szívesen venném. Köszönöm előre is :)
2010. júl. 12. 23:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
54%
Szerintem egy királykék törülközőre hímeztetni fehérrel a nevét, az nyerő ötlet. Nálam már bevált hasonló helyzetben!
2010. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!