Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mit vegyek a férjemn...

S. O. S.! Mit vegyek a férjemnek szülinapjára? Holnap lesz a szülinapja!

Figyelt kérdés
Igazándiból mindene megvan, és semmi ötletem nincs. Vannak lovaink, de tele van a ház lovas dolgokkal. Régen német juhászaik voltak, valami ezzel kapcsolatosra is gondoltam.(kiállításra hordták őket) Vagy bármilyen jó ötlet? Órát, ékszereket nem igazán szereti.
2011. okt. 10. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
összehatárt irhatnál
2011. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Végül is nem akarok nagy dolgot, nem szereti az ilyesmiket. Valami kis apróságot. Főtenyészszemlére akart nagyon elmenni, gondoltam arra is, hogy oda elmegyünk, de most néztem a neten, a hétvégén volt:( (Ő azt mondta, október közepén lesz...)

Nem tudom, hogy mit vegyek neki, igazándiból nagyon szereti a traktorokat ilyesmiket is.

2011. okt. 10. 09:04
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Lepd meg egy jó éjszakával. :D
2011. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért az utolsó pillanatban kell ezen gondolkodni? Mindenféleképpen valami személyre szólót, egyedit ajándékozz neki! Pl: gravíroztass neki egy tollat, vagy valami más dolgot!
2011. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már nagyon rég óta gondolkozok rajta, de semmi nem jutott eszembe:( Hát a gravírozás nem lenne kész holnapig:(
2011. okt. 10. 09:07
 6/16 anonim ***** válasza:

mozijegy + vacsi

[link]

wellness hétvége

2011. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát nem ismerem a párod de tudom hogy a fiuk oda vannak az órákért :) szerintem lepd meg egy szép karóával :) biztos hogy odaáig lesz! :)
2011. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem hord ilyeneket:( Nagyon nehéz pasit fogtam ki:)) Gondoltam arra is, hogy veszek egy hármas képtartót, teszünk bele 1 közös képet, egy képet a pocaklakónkról meg ha megszületik a pici, akkor egy közös képet. De 4D-re csak 29-én megyünk, a piciről csak akkor lenne szép képünk, és januárra vagyok kiírva..

Szerintetek?

2011. okt. 10. 09:18
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem ha tényleg nem akarsz nagy dolgot, akkor szuper ötlet a mozi+ kaja.


én egyébként mindig valami élménnyel lepem meg.

voltunk így már legolandben mert az egy álma volt, vezetett már helikoptert egyedül, mert ez is az álma volt, egy siklóernyö kurzust is végig csinált már, ami óriási élmény volt neki. szóval párom imádja ezeket a dolgokat. pl egy szuper sárkányt vettem neki egyszer, ami nem volt kétfillér.

2011. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy makett traktort!
2011. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!