Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandó anyám...

Miért nem hajlandó anyám takarítani, főzni?

Figyelt kérdés

nem főz nem mos nem takarít semmi kb már fél éve eddig csináltam amit tudtam mert mindig az volt hogy nem vagyok hajlandó segíteni de már nem birom anyumnak nincs betegsége meg semmi egész nap a tv előtt ül és max ha nagyon éhes akkor lemegy kajáért nem vagyok tisztaságmániás meg ilyenek de az kibírhatatlan tesóm csak bulizik apám meg csak gyerektartásit küldi szóval egyedül vagyok

megkérdeztem anyámat hogy miért nem segít pl főzni amikor nem csinál semmi ő meg csak itt az ideje hogy segíts egy kicsit de csak én főzök meg takarítok

17 éves vagyok és most diákmunkán vagyok és már nagyon nem birom egy lakás vezetését meg a munkát mit tegyek egyszerüen nem tok beszélni anyámmal???


2010. júl. 13. 12:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

12:50

ilyen rossz a helyzet szerinted??? szerencsére közel lakik az orvosunk majd beszélek vele köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 13. 12:53
 12/19 anonim ***** válasza:
De ha nem dolgozik, akkor miből éltek?A gyerektartásból?
2010. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
igen meg a nagymamánk néha besegít mert jó szive van de messze lakik tőlünk és azt mondta hogy nem szereti ezt nézni hogy semmit nem csinál a lánya ezért is nem nagyon látogat minket pedig ő minig meghallgatott és meg értett engem de ő sem todott segíteni anyámnak
2010. júl. 13. 13:01
 14/19 anonim ***** válasza:

szia!

Pszichológusként írtam neked, amit írtam és szerintem sajnos ilyen rossz a helyzet. Az ilyen fokú lustaság mögött nagyon sokszor áll depresszió a háttérben, amire a munkanélküliség csak hab a tortán. Ez egy betegség és szerintem beszélj a háziorvossal, hogy mit tudna javasolni anyukádnak.

2010. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Vágd el a tv vezetékét és meg fogod tudni mi a baja.Hidd el.Mást nem tudok tanácsolni.:(
2010. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

hát akkor az lesz a legjobb ha szólaok a háziorvosnak

azért azt nem merem hogy elvágjam a tv vezetéket :) köszönöm a válaszokat

2010. júl. 13. 13:19
 17/19 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy.Szerintem nem depressziós.Szokott sírni, az élete miatt panaszkodni?Kilátástalannak tartja a helyzeteteket?Vagy csak úgy maga elé meredni?Vannak esetleg dühkitörései?A saját higiéniájára azért figyel?Fürdés, tiszta ruha stb.:?És mi van az alapvető napi dolgokkal,pl.: csekkek feladása, bevásárlás?Van kapcsolata más emberekkel rajtatok kívül?Barátnő, szomszéd stb.?Ezekre a kérdésekre kellene tudni a választ, a doki is ilyeneket fog kérdezni.
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnállak:( szerintem is beszélj a háziorvossal
2010. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
igen beszélni fogok még ma vele köszi a válaszokat
2010. júl. 13. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!