Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandó anyám...

Miért nem hajlandó anyám takarítani, főzni?

Figyelt kérdés

nem főz nem mos nem takarít semmi kb már fél éve eddig csináltam amit tudtam mert mindig az volt hogy nem vagyok hajlandó segíteni de már nem birom anyumnak nincs betegsége meg semmi egész nap a tv előtt ül és max ha nagyon éhes akkor lemegy kajáért nem vagyok tisztaságmániás meg ilyenek de az kibírhatatlan tesóm csak bulizik apám meg csak gyerektartásit küldi szóval egyedül vagyok

megkérdeztem anyámat hogy miért nem segít pl főzni amikor nem csinál semmi ő meg csak itt az ideje hogy segíts egy kicsit de csak én főzök meg takarítok

17 éves vagyok és most diákmunkán vagyok és már nagyon nem birom egy lakás vezetését meg a munkát mit tegyek egyszerüen nem tok beszélni anyámmal???


2010. júl. 13. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem jó dolog. Probálj leülni vele beszélni. És mondd neki halgasson végig.
2010. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
minden egyes nap beszélek vele de mindig én jövök ki rosszként mert nem segítek :(
2010. júl. 13. 12:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas, szerintem te se csináld, akkor majd kénytelen lesz ő is.


Nálunk meg az a helyzet, hogy bosszúból nem csinál semmit sőt koszol, mert nem vagyok hajlandó a testvéremnek havi 25 ezer ft-t átadni azon az alapon, hogy én kétszer annyit keresek.

Nekem is kell a pénz, a testvérem meg csak heverészik egész hétvégén.

2010. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem hagyd annyiban te is menj el bulizni érzed jól magad,nem vagy a csicskása.

Lehet segiteni de nem ugy hogy minden te csinálsz,áljon meg a menet

2010. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ilyen, én már felnőtt vagyok, régen mindent fertőtlenített meg ilyenek, nameg takarítónő is. Ott megcsinál mindent, otthol meg épp hogy az alapot. Lehet az is , hogy sok albiba járkáltunk és tudat alatt mindig készen áll az ember a továbbállásra, de zavaró hogy van akna otthol meg ilyenek és inkább vedérbe önti a mosogatólevet, az meg fröcsög mindenüvé, meg ilyen xarságok. Én nem is szeretke ezek miatt otthol lenni. Kitartás.
2010. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát nem tom amikor tesóm hazajön és összehány mindent azért az eléggé gusztustalan és inkább feltakarítom
2010. júl. 13. 12:42
 7/19 anonim ***** válasza:
2010. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyák gyöngye.Amúgy dolgozik valahol?Vagy csak napról napra lustálkodik?Csak annyit főzzél, ami neked elég.Annyit takarítsál, ami a te komfortodnak megfelel.A diákmelódból se adj semmit.Majd ha megeszi a kosz, talán kapcsol.Már bocs, de nem iszik véletlenül?Mert azok olyanok, hogy semmi sem érdekli őket.
2010. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Anyukád depressziós!

Háziorvostól kérhetnél segítséget vagy esetleg a családvédőktől.

Gyógyszeres terápiára mindenképpen szüksége lenne. A legjobb persze az lenne, ha pszichológushoz is menne.

2010. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nem dolgozik amióta az eszem tudom nem dolgozik

inni sem iszik szóval mégha segítség is kéne neki akkor sem tudok mert ha legalább elmondaná hogy mi van vele

2010. júl. 13. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!