Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom a szüleimet...

Csak én utálom a szüleimet vagy rajtam kívűl más is?

Figyelt kérdés

annyira idegesítőek és utálatosak velem.

egyszerűen nem hagynak élni.

annyira utálom őket.. már semmi szeretetet nem érzek irántuk.. de télleg semmit.


2010. júl. 13. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te vagy így ezzel. Bár nem tartom normálisnak ha valaki nem szereti a szüleit, de én is így vagyok ezzel.

(az apám alkoholista, nem érdekli semmi más, csak hogy igyon, az anyám meg. . túl sokszor tett már keresztbe, csak azért mert "véletlenül" megszülettem...)

2010. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy?

Anno nekemissok bosszuágot okoztak mikor nem hagytak békén , fiatalként sokat veszekedtem velük, mert nem hagytak élni ugyahogy én akartam de minden szülő ilyen. Én akámennyire is összevesztem a szülimmel és dühömben élreztem hogy utálom őket..soha sem tudnámtényleg utálni őket. Szerintem nincs olyan dolog amiért igy érezhetnék. Bármit is követnek el ők a szüleim és rengeteg mindnt tettek értem.

2010. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Valószínű nem vagy egyedül vele, de én nem tudok nyilatkozni milyen ha utálja az ember a szüleit. Én ugyanis tisztelem és szeretem őket, rengeteg mindent köszönhetek nekik, amit pénzben ki sem lehetne fejezni... Talán neked is el kellene gondolkoznod ezen...
2010. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó van akinek rossz a családi élete.
2010. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem édesapám meghalt tavaly, őt nagyon szerettem. Anyámat tiszta szívemből gyűlölöm. Undorító egy nő. Mára már kiölte belőlem teljesen a szeretetet.
2010. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

39 vagyok és az agyamra megy az anyám, gonosz lett, de nagyon-nagyon.


Apu tanult okos ember volt de alkoholista lett, ettől kezdve utáltam.

2010. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nekem nem kell mesélni milyen a rossz családi élet, hiszen édesapám 10 évig kemény alkoholista volt, nem volt egy józan perce sem szinte. Sosem volt pénzünk és állandó volt a veszekedés. Azóta volt elvonón és jól megvagyunk. Egyszer visszaesett még, de szerencsére hamar sikerült orvoshoz fordulni. Szóval tudom milyen a rossz családi élet... De ettől függetlenül rengeteg dolgot tanultam tőlük, és tiszta szívemből szeretem őket.
2010. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom azt hogy kifejezetten utálnám, de anyum sokszor az agyamra megy, és megkeseríti az életem :S szinte egy célom elérésében sem támogat, csak az idióta tanulást látja értelmesnek, pedig szerintem másra is kéen figyelni, de ő elvakult.
2010. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is utálom,de inkább csak anyámat,állandóan keresztbe tesz,leszégyenít mások előtt hogy berúgik,igénytelen egy csöppet.Csak akkor vagyok jó ha pénzt(pedig lenne nekik lóvé,csak mindennap a 2-4doboz cigi,pálesz,sör kettejüknek ,de ezekre a sz...ra elbasszák )adok neki,de akkor is csak addig,5perc múlva már nem.Engem mindenfélének lehord,pedig örülhetne hogy nem váltam olyanná,mint amilyen ő.De ő engem mindíg is utált.

22/L

2010. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is tiszta szívemből gyűlölöm a szüleimet!!!!

Apám: egész nap vakarja a tö*két és mikor unatkozik,poénból engem cse*szeget...

Anyám meg úgy viselkedik , mint valami bárónő.... Azt se tudja,h fiú vok e vagy lány,de attól még ő mondja azt nekem,hogy én egész nap a gép előtt ülök,meg semmit nem csinálok,közben egész nap rám se néz!!!!

És ez még csak a legkevesebb!!!!

MINDEN cuccomat kidobálja,mondván,hogy neki az nem kell...pl: kidobta a biológiaházinak készített csirkecsontjaimat,mikor mondtam neki hogy ne tegye,de ő annyit mondott,h neki nem tetszik!!!!

Én teljesen gyűlölöm őket! és ha lenne rá mód, h valahogy elköltözhessek tőlük (100 0/0 ban biztosan csak,mert ha pl tudják h utálom őket,és nem sikerülne elmennem,mégjobban idegesítenének.... ráadásul már most is az öngyilkosságon gondolkozom,mert UTÁLOK velük élni!) én esküszöm,bármire képes lennék azért,h megszabadulhassak tőlük!

2010. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!