Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a szüleimet! Ti nem...

Utálom a szüleimet! Ti nem éreztek hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nem hagynak békén nem engednek sehova mindig zsarolnak. Pl most szilveszterkor is megkértem őket had mehessek el bnomhoz aki igaz messze lakik de akkor had aludjak ott de hat azt nem pedig szilveszter van !!és most itthon kell poshadnom velük a retardált ocsemmel és a hülye barátaikkal . Elegem van belőlük mindig belém kötnek . Úgy elszoknek de nem tudok hova :( 15/L
2010. dec. 31. 11:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy a gondolkodásod és a viselkedésed miatt bánnak így veled. Én például mindig mindent megtettem otthon, soha nem beszéltem vissza, jó tanuló voltam stb. és 14 évesen már házibuliba mehettem. Ennyi.
2010. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
54%
Pff, ne is mondd... 13 éves vagyok, a barátnőm két házzal lejjebb lakik, és nem engedik, hogy ott szilveszterezzek... Nem engednek osztálybuliba sem, és apám egyfolytában beszól mindenért... Szóval nyugi, nem vagy egyedül.
2010. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
34%

Nehéz a kamaszkor ugye lányok?

Ha szüleidet utálod akkor magadat is,mert te belőlük vagy.

Majd 10 év múlva hálás leszel szüleidnek hogy így bántak veled.

2010. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Aha Jo kössz egy idő után nem lehet mar velük normálisan viselkedni .... Orulj h a te szüleid normálisak . És elsősorban nem az olyanokat kérdeztem mint te akiknek NORMALISAK a szülei. Ennyi
2010. dec. 31. 11:42
 5/49 A kérdező kommentje:
Aha csak én alapjáraton nem vagyok rib*nc és nem állnék le az első szembejovovel .és mellesleg 4en lennénk lányok ;) de azét koszcsi a bölcsességet
2010. dec. 31. 11:44
 6/49 anonim ***** válasza:
Na igen, vannak, akiknek normális szülei vannak... Én nem utálom a szüleimet, csak már elegem van belőlük...
2010. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
ezzel a felfogással ki fogod érdemelni a ribanc jelzőt... ha így haladsz tovább
2010. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor ezt indokolt mar meg .cs h tisztába legyek mi a ribsag abban ha 4 bno együtt szilveszterezik ;)
2010. dec. 31. 12:15
 9/49 anonim ***** válasza:
0%
Egy szülő vagyok. Nem kell azt a felnőttet utálni, aki eltart, kiszolgál. Menj albérletbe, vagy akárhová tartsd fenn magad. Sok szerencsét
2010. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
hozzáteszem akkor SZÜLŐKET sem kérdeztem . honnan tudod h a saját gyereked szerint nem vagy hülye?
2010. dec. 31. 13:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!