Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Zavar engem...

Mit csináljak? Zavar engem egy kicsit. Nos, A sogornőm teljesen elkényeszteti a fiamat 2 éves. Elviszi 2 hetenkén játékbolta múlt héten is 100-ezerét vásárolt neki játékokat.!

Figyelt kérdés
Modtam a férjemnek hogy ennek nem lesz jó vége.. erre ő a hugom csak jót akar.. A huga kint dolgozik külföldön.. Mindig a fiam meg oda futt oda bújuk hozzá jobban mint hozzám és ez nagyon elszomorít:-( Múltkor elmentünk 2 napra oda adtuk a nagyszülöknek, Ő már jött is és vitte el magához, sőt még elvitte üzleti ebédre is.. Engem elégé zavar.. Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 13. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
magyarázd el a férjednek, hogy emiatt te érzed rosszul magad, meg hogy a gyereknek sem tesz jót, ha elkényeztetik.. a sógornőd nyilván azért vesz neki mindenfélét, mert neki nincs gyereke, és így úgy érezheti, hogy van... akár vele is megbeszélhetnéd, sajnos nincs több ötletem
2010. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1, vagy beszélsz vele, h nem akarod elkényesztetni a fiadat.

2, nem adod oda.


mást nem tehetsz.

2010. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy ne sajátítsa ki a gyerekedet, hanem szüljön magának
2010. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
ja, mondd meg a sógornődnek, hogy ahelyett, hogy a karrierjét építi és közben villog más gyerekével az üzleti ebéden, szüljön magának gyereket!!!
2010. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna a dolog. Rendben van, örül az ember a játékoknak, egy bizonyos szintig, de azért túlzásokba sem kell esni. Szerintem is mondd meg a férjednek, hogy szóljon a tesójának.

Csak ünnepekkor vegyen neki ajándékot, stb.

2010. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

hát... ha nincs gyereke, akkor azért van


de nagyon kell vele vigyázni, mert ebből komoly bajok lehetnek, meg kéne komolyan beszélni a férjeddel és a sógornőddel is


am meg nagyon súlyos következményei lesznek, ha ez így megy tovább


a 2 éves fiaddal is éreztetni kellene vhogy, hogy te vagy az anyja, meg am sztem észre se venné, ha pár játékot pl. elraknál, aztán mikorra elfelejti, hogy a keresztanyja vette neki, akkor megajándékozni vele (kb. 1 év, vagy több)

2010. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ennál nagyobb hülyeséget nem is mondhattál volna.
2010. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele, mondd meg, hogy nagyon értékelitek az ajándékokat és örültök, hogy szereti az unokaöccsét, de nem szeretnétek, ha el lenne kényeztetve...és ha szeretne költeni a gyerekre, akkor nyisson neki egy bankszámlát vagy kössön neki egy életbiztosítást, amit csak nagykorúan használhat fel és mondjuk jó alap lesz neki egy külföldi nyelvtanfolyamhoz ;)
2010. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!