Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor ismerjük meg a párunk...

Mikor ismerjük meg a párunk "valódi énjét"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a kapcsolat elején mindenki megpróbálja a legjobb énjét mutatni, újdonsült párjának. Aztán ahogy telik az idő jönnek elő a negatívumok. Mennyi idő az, ami után már azt lehet mondani, hogy ismerem a párom jó és rossz oldalát. A legnagyobb negatívumok már kiderültek...vagy kiderültek volna (ha lennének). Mennyi idő ez szerintetek? Mennyi idő együtt élés, vagy mennyi idő együtt járás szükséges hozzá?
2010. júl. 13. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lakva válik el minden. Ha nem laktok együtt, akkor kb. 6 hónap után talán, együtt lakva 2 hónap.
2010. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
fél év együttélés után azért már kiderül milyen is az ember.
2010. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Még lakva sem, csak akkor ha bajba kerülsz vagy valamilyen tragédiát sodor eléd az élet.

Ilyenkor kiderül, hogy mi a valódi véleménye rólad és mennyire segítőkész. Én nem találtam állást, és akkor derült ki, hogy mi a véleménye rólam.

Rájöttem, hogy nem ismer igazán, nincs tisztában a tudásommal és a jó tulajdonságaimmal.

Amikor apu meghalt viszont kiállt mellettem.

2010. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Együtt lakva. Nekem 3 hónap volt. Ja és bajban. Mert vannak ám meglepetések...

22/L

2010. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor?Hát természtessen lakva...
2010. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha nem lehet teljesen kiismerni.De én azt hiszem, hogy nincs is ezzel semmi baj, amíg a jó oldalából titkol valamit.15 év házasság után még mindig tud a férjem meglepetést okozni.Nem unalmas az, ha teljesen ismered, és mindig tudod, hogy hogy fog reagálni, mit fog csinálni, mivel fog meglepni?
2010. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld :D :D. Mi most lakunk együtt 7 hónapja....nem baj, ha a legapróbb részletekig nem ismerem...csak arra vagyok kíváncsi...hogy a nagyobb ellentétek vajon már kiderültek-e volna? Írjatok még...ha van kedvetek!!


Köszi

2010. júl. 13. 19:36
 8/16 anonim ***** válasza:
A szüleim elváltak és Édesanyám élettársa az elején még a szebbik énjét mutatta,szép és jó volt minden,még az összeköltözés 1-2 évében is.. Aztán kimutatta a foga fehérjét,hogy valójában milyen is..,nah akkor jött a feketeleves szegény Édesanyám nyakába:( Szóval még együttlakás esetében is lehet csak pár év múlva mutatja ki az igazi énjét,hogy ki is valójában,addig meg szinészkedik...
2010. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk forditva volt: mi sok évig CSAK barátok voltunk, így egyikünk sem akarta csak a pozitiv oldalát mutatni a másiknak, hanem öszintén viselkedtünk egymással, megismertük egymás gondolkodásmódját, meg a jellemét is alaposan.

Amikor megváltozott a kapcsolatnuk jellege, akkor már nem volt olyasmi, ami negativumnak minösithetö.

Most 22 éve vagyunk házasok, és még mindig nagyon szeretjük egymást.

2010. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálam mindkét esetben a 2-2,5. év volt a döntő. Egyikben ekkor derült ki, hogy egy agresszív állat az illető, úgy hogy 2 évig egy szelíd mackónak gondoltam. A másik esetben 2,5 év után kaptam a pofámba, hogy nem vagyok jó nő. Pedig a legelején kértem, ha velem lejjebb adja, akkor el se kezdjük. De akkor még nem mondta meg, hogy ennyire nem lát szépnek. Amúgy valóban egy csomó élethelyzet, mindegy mikor következik be, megmutathatja, milyen az illető és miért is van veled. Most tudtam meg azt is, hogy az összeköltözés óta eltelt 1 év alatt azért nem volt rám többek közt ideje, mert más nők csupasz p..in...áját bámulta pl. az excsajok.hu-n.

Érdekes, hogy ezek az eltitkolt dolgok mennyire elválasztanak két szerelmes embert már akkor is, amikor az még semmit sem sejt, aki ellen történik.

2010. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!