Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Családom meghalt külföldön...

A Családom meghalt külföldön autóbalesetben. Senkim nincs?

Figyelt kérdés

Örököltem 4 milló forintot, és egy házat egy kutyával.

Nincsenek barátaim, ismerős is csak pár, de jobb velük óvatosan bánni mert igencsak érdekemberek. Rokonaim nem élnek. Van egy szokványos munkám de semmi extra sima mezei alkalmazott vagyok.


Ennek az egésznek már 8 hónapja


Mihez kezdjek?


26/F.


2011. júl. 25. 18:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy társat, próbáld feldolgozni a tragédiát és legyél boldog.
2011. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Nap mint nap az üres házba megyek haza, az ismerőseim mind családosok.


Nincs társam, és nem is tudom, hogyan ismerkedhetnék, vagy hol, mindenki valakihez tartozik, én meg tök egyedül vagyok a világban...

2011. júl. 25. 19:01
 3/49 anonim ***** válasza:
41%
Én szivesen beszélgetek veled :) ha rám irsz privibe :) 18L
2011. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
86%

Szia, szomorú, ami veled történt, részvétem.:(

Hobbid esetleg valami? Vagy olyan terved, amit rég meg szerettél volna valósítani és most a pénzből lehetőséged nyílik?

Egyébként meg ismerkedj nyugodtan, az hogy most örököltél, nincs rádírva, jó az, hogy fiatalon házad van az nagy szó, de hogy mondjam a 4millió annyira nem nagy pénz mostanság. Szóval én a helyedben egy részét befektetném a másik részéből meg mondjuk elmennék valahova nyaralni, ahova már nagyon rég szerettem volna eljutni. Vagy amiket fent írtam. Ismerkedni, barátkozni meg mindig nehéz, nem egy könnyű dolog.

2011. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%

Ja most látom a kommented, még annyi, ha téged nyomaszt a ház, el is adhatod akár és vehetsz egy lakást kisebbet, a pénz maradékát meg befekteted.

24/L

2011. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Nagyon sajnálom, ami Veled történt. Ha gondolod, én nagyon szívesen meghallgatlak, bár lehet, hogy személyesen nem fogunk találkozni, mert nem tudom merre élsz.


Ha gondolod, írj privátot:)

2011. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom.Hát gondolom a gyász ilyenkor egy életen át tart,ha a balesetben te is ott voltál(vagy netán épp te vezetted az autót a halálos autóbaleset bekövetkeztekor),akkor az emlékeid életed végéig kísérteni fognak.


Ezzel nem tudsz mit kezdeni.Pszichológus tud rajtad segíteni némiképp lelkileg ,meg a hit,az ima istenhez.(nem vagyok pap,tehát erről prédikálni nem fogok és nem is akarok...)


Anyagi szempontból pedig nem tudom,mit hagyott rád a családod...

Próbálj meg megbékélni a megváltoztathatatlannal,tudom nehéz...de az öngyilkosság semmire nem megoldás...sőt...gyengeségre,megfutamodásra vall az élet nehézségei elől.

2011. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Tudom, de ha most nem írom el a körítést, csak annyit írok, hogy tök egyedül vagyok, és nem szeretném megindokolni, hogy miért akkor vajon létezik olyan ember akit érdekelnék?


Mert nem igazán hinném...

2011. júl. 25. 19:05
 9/49 anonim ***** válasza:
19%
A házat amiben laktatok,add el mindenképp mielőbb,amint tudod,mert az emlékek mindvégig kísérteni fognak.
2011. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem akarok öngyilkos lenni csak úgy érzem ez a huszonkettes csapdája.
2011. júl. 25. 19:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!