Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha a sógornőd...

Te mit tennél ha a sógornőd azt írná, hogy a bátyád megütötte?

Figyelt kérdés

Kellene tenni valamit vagy nem az én dolgom?

Nem vagyunk közeli kapcsolatban bátyámmal szóval fogalmam sincs.


2019. aug. 29. 22:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20%

Nőt nem ütünk meg.

(Mondják a nők.)


A nők viszont szabadon vernek nőt, férfit, időset, gyereket.

A Youtube is teli van ilyen felvételekkel, ahol már a tini kiscsajok is agresszíven ütik-vágják az iskolatársaikat, sőt a magatehetetlen felnőtteket is...

...mint látni időnként a tv híradókban is, és még büszkén videóra is veszik.

2019. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet az, hogy a férfiak nem tudnak kiprovokálni pofont? Őket nem lehet pofonokkal nevelgetni, csak a nőket?"


Alapból ott kezdődik, hogy egyik fél sem üti meg a másikat.


De fejtsd már ki, hogy ezt hogy is gondoltad ezt.

Te simán megüthetsz egy férfit ő meg nem viszonozhatja azt?

Miért is lenne joga egy nőnek megütni egy férfit vagy miért kéne neki azt eltűrni ?

2019. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Pont úgy gondoltam, ahogy te. Ne üssön meg senki senkit. De nem fura, hogy csak a férfi tud pofonnal nevelni? Hisz én nem ütök meg senkit, mert ha engem ütnek meg, megdöglök simán. Mert férfiaknak sokszor mondják, hogy megérdemelné a nő a pofont, mert sokat hisztizik. De ha a férfi "hisztizik"? Akkor mi lenne, ha kapna egy pofont? Adna egy nagyobbat. A férfit nem fenyegeti a veszély, hogy ha megüt, kap egy nagyobbat.


Remélem, érthető. Ha egy nő megüt egy férfit, az a férfi nem fog percekig levegőért kapkodva fetrengeni a földön. Nem fog utána félni, hogy a nő üt még egyet, és belehal. Ezért nem tud a nő nevelő célzatú pofont adni. Ezért kéne ezt a kifejezést is betiltani.

2019. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

kezdem azzal, hogy felhívom a sógornőmet, mi történt, csak a tisztánlátásért. Utána mondjuk én spec elhívnám a tesókát egy beszélgetésre, hogy mizuka, nem hegyezném ki a beszélgetést konkrétumokra, de rákérdeznék, "Gizike hogy van?" Lehet Gizikét meghívnám, had aludjon nálam egy-két éjszakára, amíg mondjuk én vagy valaki el nem beszélget tesóval, csak hogy ő is tudja, mi a bánat történik, meg az ő oldalát is megkapjuk.

Mondjuk onnantól kezdve, hogy megtudom testvéremről, hogy bárkit (!) bánt, ne várja el tőlem, hogy az ő pártját fogjam. Testvérem marad, de ne várja, hogy az ő pártját fogjam, ha ilyet tesz.


Azt azért tisztáznám, hogy amíg nem tudok biztosat, addig csak elővigyázatosságból lépek (mindkettőjük!) érdekében, ha a tesóm a ludas, akkor sógornőmért, ha viszont sógornő hazudik, akkor tesómnak is jobb, ha nincs vele egy légtérben.


De amúgy gratulálok mindenkinek, aki nagyívben tenne rá, hogy mi a szitu. Azért, mert nincs előtted, nem jelenti, hogy nem történik meg.

2019. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
44%

Nőt nem ütünk meg.

Ezzel egyet lehet érteni.

Viszont amikor egy nő átmegy fúriába, akkor már nem nő.

Akkor már nem vonatkozik rá...

2019. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!