Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a sógornőd azt...

Mit szólnál ha a sógornőd azt mondaná a párodra hogy papucs?

Figyelt kérdés

jelen esetben az én élettársamra mondta azt a húga hogy egy papucs.

Mit szólnál?


2014. jan. 8. 13:47
1 2 3
 1/22 Jégtánc ***** válasza:
90%
Semmit.Nem ő él vele hanem te.
2014. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezném tőle, hogy mi alapján jutott erre a véleményre, de nem különösebben érdekelne, ha én nem érezném úgy, hogy a párom papucs.
2014. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván ismeri milyen a bátyja,mit kellene ehhez szólni.
2014. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Rosszul esett hogy előttem mondta ezt neki, miközben vendégségben voltunk nála!


Volt egy eset amikor össze vesztünk és ki zártam a házunkból ezt a kisfiam el pletykálta. Ez még nem volt elég,szerinte mindig az van amit én akarok, és alig járunk hozzájuk, míg az én családomhoz sűrűn!

Illetve a párom külföldön dolgozik és az is derogál nekik hogy nem viszem az unokát.Akkor látják amikor jönnek, kész! Nekik van autó nekem nincs.


Sajnos nagyon el is rontottam a pillanatot, azzal tisztában vagyok, mert akkor ki rohantam a kocsihoz, az élettársam pedig bent maradt velük és én meg elkezdtem dudálni hogy lehet igyekezni.

Így ez még inkább olaj volt a tűzre, de nem bánom.

Ne szóljanak bele az életünkbe.

2014. jan. 8. 14:00
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Hátha ezt el is tűri az a balek akkor papucs is, csak fájt az igazság.
2014. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Feltehetőleg így a kommented után úgy tűnik, hogy a sógornőd teljesen jól látja.


Te irányítod főként a hisztijeiddel. Lásd kizárod, dudálsz mint egy elme roggyant ha két percet kell várnod, és gondolom még számos olyan momentum van, amit itt nem fejtettél ki.


Szerintem ahelyett, hogy sógornődre kezdesz haragudni, ülj le és gondold végig, hogy hogy viselkedsz.

2014. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

hát szerintem is neked kellene elgondolkodnod egy kicsit...

Amúgy ha a kommentedtől eltekintek,én rákérdeztem volna,h ugyan miért gondolja ezt...

2014. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem talpon kell maradnom mert akkor mindenki a fejemre nő! Szerintetek milyen az anyja??? Ha haza jön egy hétre és nem megy(ünk) 3 napig már telefonál! " Na mivan nem tudsz jönni" " Nem látlak" stb
2014. jan. 8. 14:07
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
És te nem ilyen vagy a férjeddel később a gyerekeiddel mit az ő anyja? Kicsit tényleg gondolkozz el. Fejedre nő ekkora balek nem fog.
2014. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Én biztos nem szóltam volna semmit, a férjem a Férfi meg tudja védeni magát :) Nálatok nem, te kirohantál, és dudáltál. Hát attól mert te vagy az irányító fél a kapcsolatban, még szerintem nem jogosítja fel a sógornődet, hogy megalázza a testvérét társaságban. Ez a ti magánügyetek szerintem, a sógornőd meg egy tapló. Ezzel szerintem nem téged hozott kellemetlen helyzetbe, hanem a testvérét és saját magát.
2014. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!