Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van abban az...

Szerintetek van abban az észrevételemben valami, hogy manapság már 30 éves kor körül vállalnak gyereket és alapítanak családot az emberek?

Figyelt kérdés
Persze nem általánosan, de inkább ezt látom.

2019. szept. 1. 16:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"a gyerek egy befektetés, és mióta az állam ennyire támogatja, nagyon is megtérül"

Ha ez lenne a helyzet, nem csak 30 körül vagy után vállalnák az első gyereket legtöbben, hanem már a 20-as éveik elején simán, és utána minél többet.

2019. szept. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Vállalnak is huszonévesen, a kérdésben elvégre az áll, hogy "30 éves kor körül". Tehát a 28 évesen gyerekvállalás is idetartozik.
2019. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
a 28 nem a huszas evek eleje
2019. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Hol írta a kérdező, hogy "huszas évek eleje"? Megmutatnád kérlek?

Ja, hogy sehol?

A lepontozást visszaadtam, ez nekem is megy.

2019. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 MolotovPunk válasza:

Szerintem meg teljesen felesleges ezen vitatkozni.A lényeg az,hogy nem születik elég gyerek idehaza.Többen halnak meg,mint amennyien születnek.Arról nem is beszélve,hogy sok magyar gyerek külföldön születik meg.(Minden hatodik.)


[link]

2019. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 MolotovPunk válasza:
50%
2019. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!