Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet az oka annak...

Vajon mi lehet az oka annak hogy az egész életem rossz, és hogy szerencsétlenség vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom nem ez a kategória, de remélem itt normális válaszokat kapok. Az egész életem romokban hever, és már semmi reményem arra, hogy jobb lesz. Főleg egy bántalmazó kapcsolat után, még ha nem is tartott sokáig. Iskolában kigúnyoltak, mert bátortalan, csendes voltam. Még a nevemet is kifigurázták. Ez így volt az iskolában, gimiben is. Igaz barátnőim sosem voltak, ideiglenesen jóban voltunk, míg hasznuk származott belőlem, aztán ennyi.

Munkahelyem volt már, ott se kedveltek, kibeszéltek a hátam mögött.

Kapcsolatom se volt túl sok. Amik voltak azok se tartottak sokáig. Volt olyan aki már az első randin szexet akart volna, azokkal nem is alakult ki semmi.

Legutóbbi kapcsolatom egy bántalmazó kapcsolat volt, testi, lelki bántás szintén volt. Nem volt megütés. Úgy érzem csak kihasznált, és mégis ő dobott. Pedig azt mondta hogy álma hogy feleségül vegyen. De pont ezzel sikerült elérnie azt hogy örökre elégedetlen legyek magammal, és utáljam magam. Szerintem nincs olyan ember ezen a földön aki képes lenne engem őszintén szeretni.

Nem értem, hogy nekem miért nem jön össze egy boldog élet, mint a többi huszonévesnek.


2019. szept. 5. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy egyedul. Nekem egy betegseg tette es tesz tonkre a legszebb eveimet. Pedig sztem vannak nalam rosszabb emberek is, de biztosan igy kell lennie. Hiszem h jobb
2019. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*lesz. Mindig valtozik az elet. Es a sok rossz dolog utan, mindig jo dolgok jonnek. Hidd el! Fog meg szeretni teged vki nagyon!
2019. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Milyen rossz neked!

Szerintem a kb 7,5 milliárd emberből neked van legrosszabb sorsod!

2019. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Tudod mi az oka?

Az hogy sokat panaszkodhat,a múlton rágodsz, ahelyett hogy probalnal tanulni a hibákból.

2019. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne mindig a multon rágódj.Is merkedj,alakits ki más kapcsolatokat,keressél barátokat.Úgy látom az önbizalmaddal is baj van.Fel a fejjel,lesz még jobb is.
2019. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az életedért szerinted ki a felelős? Ezen elmelkedj. Kérj segítséget pszichológust ól az önképed és életvezetés témában.
2019. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkori trauma, esetleg? Mondjuk pont a csúfolás. Érdemes lenne szakember segítségét kérni.


Az a baj, hogy amíg az önértékeléseteket nem tornázzátok fel, addig nárcisztikus embereket fogsz kiszolgálni bántalmazó kapcsolatokban.

2019. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked feltétlenül pszichológus kell, mert az egész életedet át kell gondolni, és kialakítani az önbizalmadat! Mindenképp keress pszichológust még ma!
2019. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!