Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha totális...

Mit csináljak ha totális szerencsétlenség az egész életem?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy gáz de 30 éves nőként még otthon élek. Kevés a fizetésem, évek óta nincs kapcsolatom sem. A szüleim olyan szinten módszeresen kikészitettek az állandó vitájukkál hogy semmi önbizalmam sincs. Van egy testvérem és ő is ilyen helyzetben van. Mit tudnék csinálni hogy kilépjek ebből az idegileg kikészítő légkörből?
2017. jan. 7. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

A keves penzbol is felre lehet tenni. Biztosan mar regebb ota dolgozol, a helyedben lakaskasszat fizettem volna, hogy el tudjak koltozni. Alberletbe kis fizetesbol rizikos, tehat most is nekiallhatsz lakaskasszazni es 4 ev mulva elkoltozni.

A szuleid rombolasat nem fogod tudni helyrehozni, de attol meg mas dologban jo lehetsz. Amiben jo vagy, azzal vedd korul magad.

2017. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én első sorban kerítenék egy albérletet, lakótársakkal, valamelyik nagyobb városban, ami nem annyira közel esik a szülőkhöz. Lakótárs lehet a tesód is, de lakhattok többen is, annál kisebb a költség. Ha kell, keresnék még egy állást, vagy egy jobbat a mostani helyett. De egy albérlet mindenképpen előrelépés lenne az esetedben.
2017. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Csináld meg magad jól külsőleg, 30 éves az még fiatalnak számít, aztán keress egy gazdag csávót.
2017. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

Jah és ismerek csajt, aki 35 éves és szaros kis panelban lakott az anyjával, májkrémes kenyeret zabált, szarul keresett, semmi jövőkép, majd leakasztott egy gazdag csávót, azt hozzá is költözött a fullos otthonába azt tök jól elvannak. Mindketten jól jártak. A csávó kapott egy rendes nőt, a nő pedig egy rendes csávót és jó körülményeket.


Menne a fszom albérletbe lakótárssal, meg ilyenek. Fogd meg magad, 30 éves nő vagy, nem tudom hogy nézel ki, de pár hónap konditerem, fodrász, ilyesmi, aztán máris kezdhetsz felszedni egy jó gazdag férfit.


Kérdezted mit tudnál csinálni. Hát ezt tudnád csinálni és ez a legjobb amit tehetsz.

2017. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Persze mert a gazdag férfi az minden bokorba terem,és pont az ilyen kis Hamupipőkéket keresik,hogy felkarolhassák őket.Ébresztő! Egy jól szituált,gazdag férfi nem adja ennyire le,max csak a mesékben vagy igen ritka esetben.A kérdező szedje össze magát,hagyja abba a nyavalygást,meg a hisztit.Keressen jobban fizető állást vagy tanuljon,járjon el a barátnőivel,regisztráljon a társkeresőn stb stb,és keressen egy rendes embert maga mellé.
2017. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz fullosnak kell lenni, hogy egy gazdag csavot le tudjon akasztani.

Kerdezo, az egesz fizetesed leadod? Mert ha igen... hat akkor igy jartal. De ha felre tudnal rakni csak havonta 40-50-ezret... par honap alatt meglenne egy kezdotoke a lakaskasszahoz.

Vagy hat van olyan opcio, hogy keresel egy masik munkat.

2017. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mennyi bunkó ember van itt. Egyébként elmondanám hogy az exem pl. Milliomos volt,de nem erről kérdeztem. Azelőtt szintén egy milliomos pasi akart járni velem. A külsőm is rendben van elégedett vagyok vele.
2017. jan. 7. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Hú,na megszólalt belőled a büszkeség: jó nő vagy,meg milliomosok keresik a kegyeid... akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést.
2017. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó láttom a szövegértelmezés nem az erősséged. De nem fogok neked magyarázkodni, nem érdekel mit gondolsz.
2017. jan. 7. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Leírtam az 5-ös válaszban mit csinálj.

De persze könnyebb itt nyavalyogni!

2017. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!