Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm,43 éves....

Trilla 1979 kérdése:

Van egy barátnőm,43 éves. Tönkrement az életünk, és valahogy össze hozott minket a sors. Összeköltöztünk három hónap után. Hát napja élünk egy fedél alatt, kettő gyereke,12, és 15 évesek. Nekem is van egy, de ő nem él velünk, Eddig minden ok?

Figyelt kérdés
A párom nagyon rossz passzban van. Elvesztette a lakását, a volt férje nem szereti a gyerekeit, fizeti a tartásdíjat, de nem jó a viszony a gyerekek és az apjuk között. A p@rom szülei alkohol problémákkal küzdöttek, az apja már halott, a kedves anyuka, otthonban, demenciában szenved. Mindegyiket neki kellett kell gondozni, a dolgaikat intézni, most is. Az előzö partnerei sem tettek érte, hogy könnyebb legyen neki. Idegi bénulást kapott, két évig nem tudta ellátni a feladatait, vagy csak nagyon nehezen. Kikészült. Sajnos nagyon negatív a külvilág felé, és felém is. Mindent rosszul csinálok, legalábbis ő szerint. Elfogadtam, felvállaltam a gyerekeit, meg teszek mindent, hogy könnyebb legyen nekik, vállalkozóként, van szabad időm elintézni a mindennapi dolgokat ami a közös érdekünk. Jó fejek a gyerekei, okosak, tanulnak, nincsenek bajok velük. Semmi. De valahogy, valamiért mindíg belém köt a párom, minden féle hülye apróságokon akad fent. Ahogy tudom, viszem őt, kikapcsolni, kirándulás, kettesben, a gyerekekkel közösen. És nem változik semmi, csak rosszabb lesz. Anyagi gondjai vannak és ez nagyon befolyásolja, még úgy is, hogy mellé áltam, és azért sokkal könnyebben veszi az akadályokat. Nem szoktam visszaélni ezzel soha, nem éreztetem vele. Mégis szar az egész. Nem fogadja el, hogy mentálisan a padlón van, rám fúj, és szerinte én vagyok aki segítségre szorul. Voltam orvosnál, de nem vagyok beteg, csak annyira mint bárki más normális ember. Olyan mintha irigy lenne, azokra akiknek jobb a helyzete. Ha esetleg valaki járt már ilyen cipőben, kérem tanácsoljon valamit, hogy mit tegyek az életünk szebbé tételében?
2019. szept. 12. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Te mentél orvoshoz,amikor neki kellene?!

Szerintem csak kihasznál és semmi vonzalmat nem érez irántad.Mégis mit vársz ettõl a nõtõl?

A másik meg a leirásaid alapján papucsnak tekint.

2019. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Te neki csak arra vagy jó,hohy beléd rúgjon.

Én a helyedbe elhagynám.

2019. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Szóval három hónapja ismered és hat napja éltek együtt, de már kikészített. Szerintem lépj le sürgősen mielőtt érzelmileg jobban belebonyolódsz. A párod egy beteg ember és ha szerinte vele minden ok, akkor nem is fog megváltozni. Keress egy normálisabb nőt, mert, ha mellette maradsz neked is csak rosszabb lesz.
2019. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megoldódott, köszönöm szépen a segítséget..... Szingli lettem újra..... Talán jobb is így.....
2019. szept. 13. 11:45
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is így, mert ennél sokkal jobbat érdemelsz!
2019. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!