Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Káros több személyiségzavaros...

Káros több személyiségzavaros emberrel egy fedél alatt élni?

Figyelt kérdés

Az anyám hisztórnikus,a testvérem meg nem is tudom nem jut eszembe,pedig egyszer mondta hogy mi a diagnózisa.

Nem bántalmaznak meg iyesmi,egyik se iszákos vagy drogos csak érezni a levegőben a feszültséget,főleg ha anyám hazaér mert neki szökőévben egyszer van jó kedve és az se tart sokáig.Szülőnek tökéletes csak hát a folytonos rosszkedve meg hogy "megint rendetlenség van" elégé megmérgezi az ember hangulatát.A nővérem a jobbik eset mert annak többször van jó hangulata,de elég bicskanyitogató a stílusa főleg ha valami idegbaja van.19/f


2019. júl. 22. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá mindkettő egy smartphone zombi így egy mondatott nehéz belőlük kihúzni annyira nyomkodják azt a xart.
2019. júl. 22. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak elkeseríteni: de az átlag, nem flúgos magyar család is ilyen.
2019. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah,csak itt papírjuk is van róla.
2019. júl. 22. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég soknak lenne ha dokihoz mennének.....
2019. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bánatalmaznak eleget a létezésükkel. Költözz el és menekülj minél hmarabb.
2019. júl. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, hogy valakinek nincs mentális betegsége. Itt nem az a lényeg, hogy van-e, hanem hogy milyen erős és mennyire képes kezelni. Személyiségileg is lehet ilyen anyád, nem kell mindent a betegségre fogni (az ember nem a betegsége, csak ha elhatalmasodik felette). Mindenkinek figyelnie kéne a családban arra, hogy normálisan viselkedjen.
2019. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyám jó szülő csak kicsit szédült,nem cserélném el senkire.Betegség miatt most elégé házhoz vagyok kötve,vízhajtó egyebek.Igazából a középiskolát speciális iskolába kezdtem szóval ott sokkal veszedelmesebb emberek vannak (autisták).
2019. júl. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!