Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat a nőről az a...

Mit gondolhat a nőről az a férfi, aki ilyeneket mond?

Figyelt kérdés

1.Félelmetes nőszemély vagy

2.Ha ilyen cicijeim lennének én sem tudnék hason aludni

Mindkettőt mosoly kíséretében.30 nőről és férfiról van szó.Mindekettőnek családja van.


2010. júl. 14. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ha rondának tartaná nem mondana ilyeneket :) Ebben biztos lehetsz :)
2010. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyetemista korunkban mi is viccelődtünk ilyennel,nincs ezzel semmi gond.Tetszik ez a pasi és azt szeretném tudni,tetszhetek-e neki,mert gyakorlatilag már csak egyszer tudunk találkozni,és akkor kell lépnem,ha akarok valamit.Tudom,hogy valószínűleg csak a szája nagy és otthon tuti fülét farkát behúzza (ilyen típusnak tűnik).Nem áll szándékában elhagyni a családját,ahogy nekem sem.Lehet ebből valamiféle kaland?
2010. júl. 14. 20:30
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem több mint valószínű, hogy kapható rá. Csak bátorítsd aztán sínen lesz.
2010. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Mennyire ilyen típus? Sok férfi kapható ilyenre, de én csak független hapsikkal találkoztam, akik ilyen típusúak. Ha te megtennéd, gondolom ő is. Viszont gondold végig még egyszer, hogy kockára tennéd-e a házasságodat ezért.
2010. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Én azért nem hinném hogy mindenképp tetszik neki a nő.

Lehet hogy gúnyból is mondanék ilyet egy nőnek ha nagyon utálnám. Főleg hogy nekem nem jönnek be a nagy cicik :D A nőszemélyt pedig én csakis negatív értelemben használom.

De embere válogatja.

25/f

2010. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok túl tapasztalt,sem túl idős,de eddigi életem során a melleim méretére vonatkozóan kaptam már pár megjegyzést,és elhiheted nekem,hogy egyiket sem kell túl komolyan venni,pláne nem egy családot feldúlni miatta.Mondom mindezt 23 éves fejjel.

Amúgy egyéjszakásra szerintem kapható lenne,és tetszel is Neki,csak vigyázz,mert végül is a poénkodás sem feltételezi azt,hogy gyakorlatban túllépne egy bizonyos határt.

2010. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az "ilyen" jelző nem feltétlenül a méretre utal.Nem tudom,hogy én képes lennék-e átlépni bizonyos fizikai határt (azt hiszem nem,és ő sem),de egy csók beleférne.Többet nem szeretnék úgy gondolom.
2010. júl. 15. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!