Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton másokhoz hasonlítgatom magam, és irigykedem másokra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezek nem jó érzések, de én mégis így érzem magam. Mindig csak látom hogy nekem milyen rossz, másoknak meg milyen jó az életük. Mert én fejre is állhatok akkor se lesz soha párom, míg másoknak akik esetleg csúnyábbak is, nekik mégis jut. Irigykedem azokra akiknek kijut az életben, hogy szereti őket valaki, és hogy az is megadatik nekik hogy fehér ruhában férjhez menjenek. Míg én 27 évesen már áshatom magam.
2019. szept. 19. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
Változtass.
2019. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját szintjén nyomorog. A kő gazdagoknak is megvannak a problémái ugyanolyan mértékben, mint az átlag embereknek, vagy a középosztálybelieknek, vagy csúnyáknak, szépeknek stb. Attól hogy te, mint külső szemlélő nem látsz rá ezekre, az nem jelenti azt, hogy felhőtlen is az élete azoknak, akikre te irigykedsz. Ez jusson eszedbe mindig.

Ami pedig a hasonlítgatást illeti, engedd el. Ráérsz bármivel. Fogd fel úgy, hogy te még nem csináltad azt, amit esetleg mások már igen. Na és? Nagy kaland.

2021. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!