Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mivel foglalkozik a családban?

Ki mivel foglalkozik a családban?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, mennyit kerestek? Elegedettek vagytok? Költötök nyaralásra,minőségi ételekre, italokra, hobbira, stb.
2019. szept. 21. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogy értes hogy ki mivel foglalkozik? A házimunkára gondolsz? Vagy hogy mit dolgozunk?
2019. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munka, a háztartáson kívül.
2019. szept. 21. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én epilepsziás vagyok, munkanélküli, ez a foglalkozásom.
2019. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemre járok, mellette újrafeldolgozással, környezetvédelemmel foglalkozom. Elégedett vagyok. Költök nyaralásra, minőségi ételekre, italokra, és hobbira is.
2019. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
termékminőségi ellenőr vagyok,alulfizetett,elégedetlen,nyaralni vagy 2 éve voltam, és naná hogy költök piára.
2019. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Én munkanélküli vagyok, szüleimmel élek , de mióta nem dolgozok nem foglalkoznak velem, lenéznek, pedig én mindent megteszek, hogy munkát keressek. Igen, nyaralni csak 12 évesen voltam, soha sehova nem megyek hacsak nem hívnak interjúra.

21 vagyok és szomorú és félek.

2019. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
oké jól van.termékellenőr= kocsmázom! most boldog vagy kérdező?
2019. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Gyerekeket nevelem,és háztartást vezetek. Mégpedig azért,mert sajnos az első gyermekem fogyatékos lett. A nap 24 órájában gondozásra szorul. Mellette epilepsziás is van. Bár a roham nagyon ritkán fordul elő szerencsêre,de akkor is ijesztő. Van egy jó szakmám,de dolgozni sajnos nem tudok így. Amit elterveztem fiatal koromban,és amit kitanultam,abból sajnos semmi nem lett.

De ha itt leírhatom,nekem az fáj a legjobban,hogy körülöttem mindenki látta,hogy mire vagyok képes,és hogy most hol tartok. Nem azt várnánk hogy sajnáljanak,de legalább ne néznének kevesebbnek,mert én nem tudok dolgozni a beteg gyerekem mellett 8 órában,hanem csak 4ben.

Hobbi? Talán 17 évesen.

Ha belegondolok,elégedett vagyok. Bár nincs sok pénzem,de lelkileg nyugodt vagyok,és nekem ez fontosabb,mint bármi más.

2019. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!