Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak születés...

Mit vegyek anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

57 éves lesz.

Az előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Anyunak holnap lesz a születésnapja. Illene megköszöntenem, bár a tegnapiak után...:(

De a születésnapja csak egyszer van egy évben. Bár ma még levegőnek nézett...:(


2010. júl. 15. 14:34
 1/4 anonim válasza:
Az előzményeket elolvasva,amire válaszoltam is,én a helyedben nem vennék semmit,csak egyszerűen kívánj neki boldogabb születésnapot mint amilyen a tegnapi nap volt.Bár szerintem nem fogja elfogadni a köszöntésed,de emiatt ne bánkódj!Fogsz még neki hiányozni!
2010. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem...:(
2010. júl. 15. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ismerem anyud stílusát nem tudom miket szeret és azt, hogy mennyit költenél rá.Ha semmi ötlet akkor egy csokor virág, nálunk olyat is szokás pl: pohárkészlet,konyhai eszközök, DVD, vmi jo film, vagy torta, esetleg süss neki ajándékba sütit.Az nem kerül szinte semmibe és hasznos is.
2010. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 maruszja1 válasza:
Én ősszel semmitsem veszek neki. Elégedjen meg azzal, hogy elveszi a gyerekemet vagyis a lányomat elszédíti magához a pénzével, meg a mindenfölött szemethunyásával. Kezelhetetlen a lányom, többnapokra eltűndösik otthonról, nagyi falaz neki, mert én had higyjem azt, hogy nála van, közben meg a faszikhoz járkál szobára a még nem 16 éves. tehetetlen vagyok, a családvédelmisek sem segítenek sz...-t sem. Ő szerintük majd jó helyen lesz a nagyinál aki iszik is ráadásul úgy vezet is, ugyanis szept-ben tölti a 16-ot és hozzáköltözik. én legszivesebben intézetbe tenném.
2010. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!