Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adjak anyukámn...

Szerintetek mit adjak anyukámnak a 60. születésnapjára? (Ő vidéki) Ti mit adtatok ilyen kerekebb alkalomra? 25/F

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
attól függ, mennyit szánsz rá. Ilyen alkalmakkor mindig maradandó ajándékot érdemes venni, pl. egy aranynyaklánc szép emlék marad. Te ismered, Te tudod minek tudna örülni, mi az érdeklődési köre.
2009. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg leírod mi az érdeklőséi területe, próbálok ötletelni veled.
2009. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy ő vidéki? Falun lakik és olyan a felfogása, vagy csak nem pesti és akkor már egészen más ajándék kell neki? Nem értem az összefüggést...
2009. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vidékit azért írtam ,mert nem nagyon járkál el sehova,nem szereti a műszaki kütyüket,mobilja sincs.Mindene van,amire szüksége van.Ékszert se nagyon hord.
2009. nov. 1. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én a nagymamámnál mindig bajban voltam, aztán kitaláltam, hogy előfizetek neki újságra, mert arra sajnálja a pénzt, de nyugdíjas lévén imádja olvasgatni

érdeklődési területétől függően lehet válogatni, pl Nők lapja, vagy főzős magazinok, Fürge ujjak vagy rejtvényújság stb

2009. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

mi a tesoimmal bele rakattuk a képünket egy üvegkőbe, 3D-be látszodunk benne.

alulról egy pici uv-lámpi megvilágitotta és tök jól kidobta a képet nagyon tetszett neki.ez kb 4-5 ezer ft,csak a képet kell vinni, fotos boltokba lehet ilyet csináltatni amugy.Minden mást adnak hozzá

2009. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én mindenképp aranyékszert vennék. Még akkor is ha nem hordja. Az én anyósom is falusi, ellátja az állatokat, kapál meg minden, ezért csak jegygyűrű van rajta de ha meg kell jelenni imádja fölvenni őket. Mi bizti azt veszünk neki majd, és hozzá egy medált amiben az unkái fényképe lesz.
2009. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
En anyukamnak az 50.-ik szulinapjara egy exkluziv aranykarkotot vettem.
2009. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Mi szintén a 60. -ra egy vasalót vettünk és elvittük vacsorázni.

2009. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!