Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy édesanyám...

Miért van az, hogy édesanyám egy kisebb szó váltás alkalmával is ler*b. ncoz?

Figyelt kérdés

Többször felfigyeltem erre, hogy nem tud velem szemben nornalis hangot felvenni van egy kisebb nem egyetértés, és egyből hozzám vágja hogy r.ibanc vagyok, semmire sem vagyok jó, r. hogya és hasonló arra értendő jelzők, amiket azokra a lanyokra mondunk akik cserélgetik a férfiakat az életükbe, ágyukba.

Egy barátom volt, illetve most ismerkedtem 1 éve meg egy

másikkal. Tehát nem arról van szó hogy, annyit pasiznék, vagy annyira olyan lennék. Mégis az első amit elővesz hosszú ideje ha nem értünk egyet, úgy hogy mellette ő is el az új párjával sz. uális életet a mai napig is, és előtte is volt barátja már.


2019. okt. 5. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Mond azt, hogy vagy te.
2019. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Azért mondja neked,mert õ az.
2019. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
vedd gyerekesre a figurát. Aki mondja, rögtön mondd ezt.
2019. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg ezért, mert őt magát is leriba--ozták. És egy ilyen jelzőben nagyon sok agresszió van - tehát a kedves édesanyád nagyon erősen utál téged. Sajnálom.
2019. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Alain Delon ***** válasza:
52%
Az lehet a háttérben, hogy túlnőttél rajta, és ezt nem bírja elviselni.
2019. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, mert r!banc vagy.
2019. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8-as válaszomat valaki értelmezte is, vagy csak lenullázta? Valaki írja már le, mi baja volt vele. Nem igazán értem. Miért, az a normális, ha valakit ok nélkül állandóan ri.bancoznak?
2019. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Utolsó azért nullazták le, mert nem vagy normális már bocsánat, előző kapcsolatom nem úgy alakult ahogy kellett volna a fiú beleszeretett egy másik lányba, mivel én még fiatal vagyok, rá egy fél évre tovább léptem és mégismertem a mostani páromat, egyszerűen így alakult, sajnos nem lett az első kapcsolatból 30 éves házasság, nem mindig van szerencséje az embernek, neked egy férfi volt az életedben és azóta is ő van?
2019. okt. 5. 22:09
 19/22 A kérdező kommentje:
Mindneki másnak köszönöm, megfogadom a tanácsot hogy mondani fogom neki hogy, annyira hangoztatja hogy lehet ő az.
2019. okt. 5. 22:10
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te most kinek írtál kommentet? Én a 8-as válaszomra kérdeztem rá, nem arra, amelyikre te gondolsz, mert az nagyon nem én vagyok. Mégegyszer leírom, 8-as!!!
2019. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!