Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv, monitor váltás kisebb...

Üdv, monitor váltás kisebb felbontásúra!?

Figyelt kérdés
Eddig egy fullHD monitor volt csatlakoztatva a gépemhez, most egy kisebb felbontásúval szeretném használni, a windows logoig van kép, utána pedig kiírja a monitor hogy állítsam be kisebb felbontásra, de ugye ezen kívül nincs kép, tehát a windowson keresztül nem tudom beállítani. Csatlakoztattam a fullHD monitorra ott kisebbre vettem a felbontást (annyira amennyire a másik írja, hogy állítsam), de mégis ugyan úgy kiírja a kisebb felbontásún, hogy állítsam be holott már beállítottam! Ötletek?
2018. dec. 22. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
a monitoron nincs "gomb" amin lehet állítani?
2018. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hello, van rajta de nem ott van a gond,

Rádugtam a laptopomra amin win7 van és nem win10 ott automata beállt a windows a megfelelő felbontásra, viszont a win10 ezt nem csinálja meg, alapjáraton 1980x1024-et állít a hdmi kimenetre de ezt a monitor nem tudja, viszont mivel nem ad be képet ezért be se tudom állítani a windowsba

2018. dec. 22. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

ez nem szabványos

1920x1080 a jó

2018. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!