Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ugyanaz lenne a vezetékneve...

Ha ugyanaz lenne a vezetéknevetek mint a párotoknak, melyik lehetőséget választanátok esküvő után?

Figyelt kérdés
Párommal ugyanaz a vezetéknevünk, ő szeretné ha Xné X lennék, de én maradnék simán X. Van ismerősöm aki viszont felvette így a nevét ( pl.Horvátné Horvát) de nekem ez nagyon furcsa. Ismerek olyat is aki kötőjellel tette a neve elé ugyanazt a családnevet.
2019. okt. 6. 21:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavarna ha elmondaná a férjem mit szeretne. Végülis a férjem. Nem tudom ez sokaknak miért olyan felháborìtó.

Én amúgy is szìvesen felvenném a férjem teljesnevét pl Nagy Imréné, max azon gondolkoznék el ha látják hogy a lánykori nevem is Nagy, vajon azt hiszik rokonok vagyunk? 🤣

2021. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, mert a Nagy, stb olyan ritka név, hogy tuti csak rokonoknak lehet...
2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem az igazi nevem a Nagy😁 észlény
2021. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20%
Nem is azt mondtam, nagyokos....
2021. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
12%
Nagy okos hahaha
2021. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
21# mert ez így gáz..mondja azt,hogy örülne neki ne azt h szeretné ha... Gondolom nem érzed a különbséget...Ráadásul ebben az esetben nagyon gáz..hisz ugyanaz a nevük. Mondjuk én csak magamból indulok ki, mivel én szerettem volna felvenni, de a né formátòl irtózom, és a sajátomròl meg nem akartam lemondani. Tehát maradt a kötőjeles. De a fenti esetben nem venném fel. Nevetséges.
2021. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Az örülne neki és a szeretné között az égvilágon semmi különbség nincs 🤣🤣 csak nektek már minden sérti a női jogaitokat
2021. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy nincs különbség a szeretné és az örülne közt...
2021. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
80%
27# Szerintem ebben a kontextusban igenis van..
2021. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
60%
Lehet írták már, en akkor úgy, ha lehet, hogy monogramnak csak. Pl. :Horváth H. Anna
2021. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!