Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevalalnatok igy a gyereket...

Ti bevalalnatok igy a gyereket? Eskuvo nelkul?

Figyelt kérdés

Szoval a baratommal 4 eve vagyunk egyutt es ez eddig nekem tokeletes volt, de most hogy feljott a gyerek tema es szinte tobb mint valoszinu hogy terhes vagyok, amirol o meg nem tud persze, egyre fontosabba valik bennem a stabilitas gondolata.

Kivancsi lennek ti mit gondoltok rola?

Ha eddig nem vett el de mpst bedobom a terhessegbombat akkor mar nem magam miatt vesz el vagy mert akar hanem kotelessegbol...

Nektek is fontos az eskuvo tema?

Ja es ez persze mind bennem zajlik le hiszen meg az sem biztos hogy igy terhesen elvesz...

Mondjuk igy sohasem beszeltunk rola, viccelodtunk meg minden de en eddig nem tartottam ezt igy kulonosebb keppen fontosnak ...

25/L



2019. okt. 4. 22:31
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Hozza tennem hogy a 4bol, 3 eve elunk egyutt haladgatunk az eletbe elore, csak valahogy a hazassag folog kimarad...
2019. okt. 4. 22:33
 2/58 anonim ***** válasza:
81%
A házasság sem garancia semmire, ugyanúgy elhagyhat, mint házasság nélkül, csak bonyolultabb procedúrával jár. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy elhagy, hanem, hogy a kapcsolatotok minőségén nem ez fog változtatni :)
2019. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
40%

A gyerek célt ad neked is neki is az elet értelme.

Talan nala ez a lepcso a konolyabb dolgok fele.

De miert is ilyen fontos a hazassag?

2019. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem érdekelne ha nem venné el. Ez biztos nem tartana vissza a babától.
2019. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
77%
Az én férjemnek akkor jutott eszébe megkérni a kezem, az esküvő is akkor volt. Volt pár ember, aki megjegyezte, hogy a gyerek miatt. És akkor mi van? Vagy mi van ha akkor fogalmazódik meg a férfi fejében? Életünk egyik legszebb napja volt így is. Akinek ez nem tetszik forduljon el. Most ha vki terhes lesz vagy esküvőt tervez azt fogja hallgatni, hogy a csokk miatt. Szerintem inkább éld meg a pillanatot és hagyd a francba a miérteket
2019. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy a közös jövőről már beszéltetek? Van közös jövőképetek? Került már egyáltalán szóba házasság, gyerekvállalás? Szó volt róla, hogyan képzelitek el a jövőt, mikor szeretnétek babát? Vagy a párodnak ez egy "derült égből baba" lesz?
2019. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat! :)

Engem sem izgatott eddig... csak a hormonok dolgoznak... es ugye az ambernek vannak kedves baratnoi es mindenki mondd minden felet es elegge osszezavarodtam egy pillanatra...

Szerettem volna ha a hagyomany szerint alakultak volna a dolgok hogy ne tudja senki se hozzam vagni hogy "megdogtam" a gyermekkel, amit hozzatennek o sokkal jobban akart mint

2019. okt. 4. 23:23
 8/58 A kérdező kommentje:
Utolso, szobakerult mar minden es a baba az mondhatni tervezett volt, vagyis a paromat ugy kell elkepzelni hogy az a tipusu ember akinel az a lenyeg, hogy lesz ami lesz.Nem tervez, fel hogy nem valosul meg, a gyerek temaval meg ugy egyeztunk meg hogy termeszetesen vesszuk nem gorcsolunk ra, nem probalkozunk, csak nem vedekezunk, hogy inkabb egy kellemes meglepetes erjen mint sok csalodas
2019. okt. 4. 23:25
 9/58 A kérdező kommentje:
"Megfogtam" bocsi :)
2019. okt. 4. 23:26
 10/58 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vedekeztetek csak szexeltek és babás vagy, akkor bár úgy ahogy tervezett a baba te elvetetned csak mert nem vesz el a pasid?Vagy, hogy kell érteni a kérdésed?
2019. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!