Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg feldolgozza...

Mennyi idő míg feldolgozza egy ember édesanyja elvesztését?

Figyelt kérdés
Anyukám meghalt kedden,nagyon beteg volt.Tudtuk hogy el fog menni,mégis olyan váratlanul ért,bíztam benne hogy még velünk lesz egy kicsit.Nagyon rossz,mert el sem tudtam búcsúzni tőle,hétvégén mentem volna a kórházba,folyton azt mondogatom hogy ha tudtam volna nem érdekelt volna semmi,mentem volna.Úgy érzem ezt soha nem tudom megbocsátani magamnak,hogy nem voltam vele az utolsó napjaiban :( Fel lehet ezt egyáltalán dolgozni?
2019. okt. 10. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ma 9 éve halt meg anyukám. 2 év betegség után, 64 évesen. Elfogadtam, de a mai napig jól kisírom magam, ha rá gondolok. Mint pl. ma is. Annyi minden történt a halála óta, jó volna csak legalább még egyszer beszélni vele, meghallgatni a tanácsait, megbeszélni az élet nagy dolgait.

Részvétem az anyukád halála miatt.

2019. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem :(

Akármikor mennek el a szülők, sajnos örökre űrt fog hagyni az ember szívében. Ettől az élet még megy tovább, azt szeretné Ő is hogy boldog légy, teljes életed legyen. Élj úgy, hogy büszke legyen rád!

2019. okt. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
Sok ember nem tud egyedül lenni,nem tud élni egyedül.Amit én nem értek.Kell nekik a mozgás,pörgés,ez a valaki,az a valaki,tök mindegy rokon vagy nem.Nem ártana felnőni sok mindenkinek,mivel az igazság az,hogy mindenki egyedül marad a legvégén.
2019. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.

Édesapám mikor meghalt,nagyon nehéz volt elfogadni,hogy nincs többé.De belenyugodtam,az élet megy tovább.

2019. okt. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekem anya 2 éve ment el.37éves volt én kilenc.Még mindig hiányzik,de érzem hogy itt van.Nekem csak a pszichológus tudott segíteni.Már kb feldolgoztam🖤



11L

2019. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én vagyok az utcsó válaszoló:

Részvétem🖤

2019. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!