Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet feldolgozni...

Hogyan lehet feldolgozni ennyi ember elvesztését?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Rólam tömören annyit lehet tudni, hogy nincsenek barátaim és soha nem is voltak.


Az idén össze ismerkedtem 3 lánnyal, mind3mal barátok lettünk. Az egyik érzelmileg nagyon közel került hozzám, de vissza utasított, végül barátok lettünk. A másik 2-vel csak barátság lett volna.


Aki nagyon sokat jelent nekem felszedett 2 hónapja egy pasit, ez a csávó ezen a héten megy ki külföldre és a csaj is megy utána hamarosan. A csajnak jó állása van, van kocsija, suliba is jár. Rengeteg barátja van. Ő ezekre mindre tesz, megy ki Angliába krumplit pucolni... Már a suliba se jár be, nem tudok már mit tenni.


A másik 2 lány meg soha nem akar velem találkozni, Facebookon elbeszélgetünk, de mind2 bepasizott, termnészetesen le vagyok sz...rva.


Ezekből már nem lesz semmi sem, viszont eléggé megkedveltem Őket és nagyon fáj az elvesztésük.


Mindzek tetejében tavaly illetve idén halt meg Édesapám és Bátyám is... elég jól viselem külsőleg, de belül majd meghalok.


Most más emberekkel képtelen vagyok megismerkedni illetve már senkiben se bízom, mert vagy meghalnak vagy elhagynak.


Hogyan léphetnék mindezen túl? Van kiút? :'(


2017. márc. 21. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy más embereben nem tudsz megbízni..jó tanács, hogy a facebookos ismerkedést felejtsd el..sajnos vannak ilyen lányok, te pedig nem ismerted ki őket eléggé.

Igen, van kiút! Ne hagyd el magad..olvass, hallgass zenét, járj el sportolni. Ezeket egyedül is lehet csinálni. Tudom, hogy közhely..de igaz: Az idő segít!

Sajnálom nagyon:(💪

2017. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak hobbijaim meg mindenem meg van. 2 autóm van, házam, földem. Viszont társaság meg egy barátnő nélkül mit sem ér az egész...
2017. márc. 21. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne feltétlenül a másik nemből, a hobbiddal egyező érdeklődésű társaságot kezdj el keresni. Szerezz egy két havert, barátot akikkel jól elvagy és szép lassan visszahozzák a bizalmad. Utána ha már úgy gondolod rendben vagy, mehet megint a barátnő keresés. Amíg nem lábalsz ki ebből, kicsi az esélye, hogy értékelni tudd, azt a személyt (vagy ő értékelni tudjon), aki amúgy tökéletes lenne számodra. Sajnos a rossz hajlamos további rosszat szülni.
2017. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, és szeretnél beszélgetni egy barátok nélküli személlyel, írj nyugodtan.24f
2017. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem, hogy min mész keresztül. Borzasztó nehéz, mikor ennyi ember lép ki az életedből.

Nekem is meghalt a bátyám, és az egyik legjobb barátnőm, és akikbe beleszeretek, általában csak barátként tekintenek rám.

És tudom milyen, mert így már azt érzed, hogy lassan nem vagy képes arra, hogy valakit ugyanúgy megszeress, és már lassan nem is érdekel az egész, de közben nagyon vágysz is rá. Egyelőre én sem látom, hogy ennek az érzésnek hogyan lesz vége, mert úgy alapjáraton csökkent az érdeklődésem minden dolog irányába. Viszont az idő sok mindent megold, és konkrétan szerintem el lehet fáradni a szenvedésben és amikor már mindegy lesz, akkor megváltozik az ember kisugárzása, ami tök fontos, mert véleményem szerint nagyon meghatározó, hogy milyen energiákat bocsátasz ki. A lényeg szerintem, hogy új dolgokat is érdemes kipróbálni, hátha azalatt megismerünk valakiket. Nekem egyelőre ez azért nehézkes, mert egyáltalán nincs rendben az önbizalmam, és félek egyedül nekivágni bárminek is.

Remélem, hogy azért sikerülni fog, hogy találj valakit, és hogy ne érezd magad ilyen magányosnak.

18/L

2017. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!