Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom exe vigyàz a fiamra,...

A pàrom exe vigyàz a fiamra, ez engem zavar, tènyleg èn vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Van közös lànyuk., s egy ève szültem a fiam. 2-3 èvig ment ex ès pàrom közt(igy köztem is) az ellensègeskedès, àm hirtelen 1 ève anyuci meg tàltosodott, s bizony van,hogy ô vigyàz a fiamra vagy a mostoha lànyom oda cipeli (16) külföldön èlünk mindenfèle csalàd nèlkül. persze engem ez az egèsz nagyon zavar. pàrom mindig ràmtàmad,ha felmerem hozni a tèmàt mit hisztizek??! tènyleg èn vagyok a hülye???

2019. okt. 11. 22:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Leírhatnád értelmesen, mert nem világos, mi is a bajod!
2019. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Tessek???!!!
2019. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
ô hàt az, hogy az exe vigyàz rà. èrted? engem ez így önmagàban zavar. jo igy ez tènyleg zavaros mert ugye sok körülmènyt nem birtam hirtelen le írni... na most anyuci engem vègig az elmult 5-6 èvben szapult ès hibàztatott., ami nyilvàn nem igaz. közben közben ha konfliktus merül fel a pàrom lànyàval ( az ô közös gyerekük) èn vagyok az aljas szemèt rossz indulatu, s termèszetesen a pàrom nekik ad igazat...ami azèrt rosszul esik mert nem bàntottam senkit soha. Persze 16 èves tini làny generàlja a kakit...na most ennek ellenère a pàrom bele egyezèsem nèlkül oda oda bízza a kisfiunk...
2019. okt. 11. 22:23
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Hát tényleg elég hülyének tűnsz, tekintve, hogy képtelen vagy egy épkézláb mondatot megfogalmazni. Elgondolkoztató, hogy iylen embereknek is engedik a gyerek vállalást.
2019. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Hát dögöljek meg, de én se értem.
2019. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Semmit...
2019. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Én is a többiekhez csatlakozok . Eléggé kesze kusza :D
2019. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek van egy egy éves fia, akire néha, a kérdező párjának az exnője, és/vagy ez utóbbiak közös, tini lánya, de erről a kérdező véleményét nem kérték ki.
2019. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
ez utóbbiak közös, tini lánya *VIGYÁZ*
2019. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a tényállás: Adott egy ex pár 16 éve közös gyerekkel. Mindketten új kapcsolatban. Anyuka azt sérelmezi, hogy a 16 éves az új kapcsolatból származó gyereket magával viszi, és rá az ex új nője vigyáz.
2019. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!