Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok enni. Ha mégis...

Nem tudok enni. Ha mégis eszek érzem hogy kiszeretném hányni ami megis történik de nem értem miért? Es nem vagyok bulimiás. (Tudom tenyleg érthetetlen. )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nem hiszem, hogy kövér lennék 150 cm magas 41 kg.. tudom, hogy ennek lelki oka van.. es jöhet a kérdés.. elhagyott a nagy szerelmed? Es megmondom őszintén igen.. 1évig es 2 honapig voltunk együtt..amiota szakitottunk rengeteg lányt megnéz akik soványabbnak tünnek nálam..egy suliba járunk es szörnyen fáj látni.. kérlek normális válaszokat adjatok hogy hogy felejtsek el mindemt es hogy hogyan tudnék újra enni rendesen.. mert ha eszek is csak keveset tudok nagyon.. vagy inkabb ne egyek legyek soványabb hogy újra tetszem neki? Ugy erzem segítségre van szükségem de senkire sem számithatok.. előre is köszönöm.

#szakítás #étkezési zavar #megfelelésvágy
2017. szept. 26. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Édes szívem olvasd el , mit írtál le

Ki szeretném külön kell írni

meg is történik külön kell írni.

Mi az hogy senkire nem számíthatsz, kinél próbálkoztál? Szülők, nagynéni, testvér? Tanár? Dietetikus?

2017. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!