Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már sohasem lesz barátom...

Nekem már sohasem lesz barátom? Férjhez fogok én menni valaha?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és nagyon el vagyok keseredve.Ha körbenézek a családomban,minden unokatestvéremnek 17 évesen már volt egy komoly kapcsolata,van aki össze is házasodott,nekem meg még csak egyszer volt barátom,de már 3 éve nincs senkim.Mostanában nagyon magam alatt vagyok,úgy érzem soha nem lesz férjem,és a szüleim is rátesznek egy lapáttal mert mondogatják ha nem lesz hamarosan senkim vénlány maradok.
2010. júl. 16. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen találtam meg az igazit, és hozzá is mentem feleségül. Ne félj, jönni fog neked is. Én sem hittem ezt el, de így van, még nagyon ráérsz! Nem baj, ha nincs mindig pasid, sok csajnak azért van, hogy legyen, de nincs szerelem, nincs jó kapcsolat, csak van! És nem kell 20 évesen férjhez menni azért, hogy legyen férjed, ha az a valaki nem az igazi társad! Türelem, tuti jönni fog még csomó pasi, aki akar téged, és majd egyhez hozzá is fogsz menni. A szüleid elég régimódiak lehetnek, ne vedd fel a beszólásokat.
2010. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen volt először komolyabb kapcsolatom. 19 évesen még bőven buliztam. 23 évesen ismertem csak meg a jelenlegi barátomat, akivel igazán boldoguk vagyunk és valószínűleg tovább is fejlődik a kapcsoltunk mint egy pár hónapos, max 1 éves "együtt járás". úgyhogy a világon nem vagy semmiről lemaradva.

24 L

2010. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Addig nincs ezzel baj,amíg TE sem bántasz meg,vagy nézel le másokat,és amíg jól érzed magad a bőrödben.Amíg nyitott vagy a szerelemre és a párkpacsolatra.Amíg van életkedved és céljaid,amíg egy kedves és szerethető lány vagy,nem egy flegma,nagyképű divatszingli.Ne keseredj el,minden zsák megtalálja a foltját!
2010. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!