Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen kívülálló mindenütt? Miért nincs semmi élet kedvem?

Figyelt kérdés

A családomon kívül sose szeretett még senki. 27 éves vagyok, de sajnos elmondhatom hogy az életben semmit sem sikerült elérnem. Mostanában nagyon padlóra kerültem több dolog miatt is, nem jöttek össze munkahelyek, és volt egy rossz kapcsolatom is. Régen iskolás koromban arra vágytam hogy legyenek barátnőim, de egyik se volt igazi barátnő. Viszont bántani bántottak az osztálytársaim.

Ezen túltettem magam, de hogy egy párkapcsolatom se sikerül elgondolkodtam azon, hogy volt oka annak amiért engem mindenütt utáltak. Annyiszor átvertek már a kapcsolataimban is, hogy nem tudom elhinni hogy én szerethető vagyok.


2019. okt. 15. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy alapból nem vagy egy nagy társasági ember.


Alapvetően érdekel egyáltalán, hogy másokkal mivan?

Amúgy az iskolás évei nem mindenkinek jók.


15 éves koromtól valahogy mindig jobban megértettem magam az idősebbekkel, 5-10-15 évvel idősebbekkel. A korosztályommal nehezen.


A kapcsolatok, barátnők pasik pedig sokaknak jönnek mennek, kevés olyan szerencsés van aki fiatalon megtalálja a megfelelő társat.


Ettől még szerethető vagy.

De az is lehet, hogy túlzottan zárkózott vagy, és nehezen nyílsz meg mások előtt.

És a kapcsolataidban pedig lehet, hogy nagyon meguntak téged emiatt.


Próbálj meg lazább lenni, jókedvűbb az emberek közt, Te is egyfajta típus vagy ezt is sokan kedvelik. Csak meg kell találnod magadhoz a megfelelő társat.

2019. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy könnyen és hamar megnyíltam egy kapcsolatban, őszinte voltam, mégis rossz voltam.
2019. okt. 15. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha csak 3-4 max 5 kapcsolatról van szó akkor azt mondom, hogy kifogtad a kreténeket.


De ha már több mint 5 vagy 10 férfiról is szó van akkor veled is vannak problémák, így is biztosan akad veled is de talán kevesebb,.


Nem mindegy a közeg sem ahol él az ember, az ember környezete, azok akik nap mint nap körülveszik, nem mindegy, hogy szeret e ott élni ahol él, szereti e egyáltalán azt a munkát amit csinál. A külső tényezők befolyásolják az ember természetét is.


ÉS ezeket a férfiakat is, lehet, hogy bazira rossz helyen ismerted meg.

De lehet, hogy túl gyorsra vetted a tempót.Vagy egyszerűen csak nem tetszett nekik az aki vagy.


És za is lehet, hogy túlzottan rágörcsölsz és kapkodsz sietsz , minél hamarabb akarsz valakit, és ha már azt mondja neked, hogy "te vagy életem szerelme" vagy "édes kincsem te jelented nekem a mindent" már elájulsz tőle, aztán a homálytól nem látsz tisztán.


Tényleg amúgy nő vagy, vagy férfi? Gondolom nő, nem?

2019. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező!


Az első lépés: ne emészd magad! Szerethető vagy! Nyilván nem vagy tökéletes, ahogy senki, és lehet, hogy éppen peches módon vagy tökéletlen, de ettől még értékes ember vagy, aki szerethető. Tényleg. Tudom, hogy nehéz elhinni, de gyakorold. Amúgy a családod is szeret, ha jól értem. Lehet, hogy kevés olyan ember van, akinek te érdekes vagy, de ettől még szerethető vagy.


A második lépés: lépj ki az ördögi körből. Ha rosszul érzed magad, akkor nem leszel sajnos kellemes társaság. Önismereti fejlesztéssel eljuthatsz oda, hogy társaság nélkül is jól tudod érezni magad - és innentől sokkal kellemesebb társaság leszel.


A harmadik lépés: aktívan kell dolgoznod rajta, hogy barátokat szerezz. Ha már van egy elmélyült baráti kapcsolatod valakivel, ami kiállta az idő próbáját, akkor valószínűleg vagy olyan fontos a barátodnak, hogy akkor is fektet energiát a kapcsolatotokba, ha az neki éppen nem túl kellemes (mert például padlón vagy és elég fárasztó veled lenni). De ha most nincsenek ilyen barátaid, akkor a semmiből nem lesznek egy csapásra. Első körben lehet, hogy érdemes minél több laza kapcsolatot építened, és nem ragaszkodni azonnal a szoros barátságokhoz. Az így megismert emberekből idővel barátaid is lehetnek.


Arra is figyelned kell, hogy reálisak legyenek az elvárásaid. Egy friss, még nem túl erős baráti kapcsolatot nem terhelhetsz túl. (Másrészt magaddal szemben is legyenek reálisak az elvárásaid.)

2019. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos így elêg nehéz megmondani,hogy mi lehet a baj.

Gondold át,hogy milyen vagy másokkal,lehet valamit tényleg nem csinálsz jól,de ezt csak te tudhatod,hogy mi lehet az.

Esetleg,ha gondolod,akkor jobban kifejthetnéd,hogy milyen ember vagy,hogyan éled meg az emberi kapcsolataidat,akár privátban is,hátha úgy jobban tudnánk segìteni.

2019. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!