Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mindig megmondjátok a...

Ti mindig megmondjátok a párotoknak hogy mennyit költöttetek el bizonyos "bevásárláskor"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk cipőre,blúzra,nadrágra vagy csak egy hétköznapi bevásárlásra.És mennyit csaltok vagy nem csaltok?
2010. júl. 16. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Közös kassza van a férjemmel.Soha nem kérdezi mire mennyit költök, de azért a nagyobb dolgokat mindig elmondom neki. Megbízik bennem, tudja hogy nem költök feleslegesen. Sőt! Mindig mondja, hogy miért nem veszek magamnak ezt meg azt, ha tetszik, miért nem költök magamra többet... Közösen dolgozunk meg a pénzért és nem élünk túl nagy lábon. Amire kell, arra azért van. Ha meg nincs, összespóroljuk. Soha nem hazudnék neki, még ha 20 forintról van szó, akkor sem....
2010. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
18.06 úgysem ő lesz a férjed hát ki?
2010. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Én tudom magamról, hogy hajlamos vagyok elgyengülni egy-egy jobb cucc láttán, pedig muszáj takarékoskodnunk. Ezért önvédelemből a férjem kezeli a pénzt és "kéri számon" a költekezéseim:)
2010. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Külön kassza, nem élünk együtt, de azért szoktam mesélni, hogy miket veszek. Nem vagyok gazdag, sőt, így előfordul, hogy nem mondom el mennyiért vettem valamit, de ez évente alig párszor fordul elő.

20/L

2010. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Közös kasszán vagyunk, mindent megbeszélünk, általában együtt is vásárolunk. Kb. egyformán kopnak a cuccaink, ha látom, hogy nekem valamiből új kell, biztos, hogy ő is kap valamit.

A háztartási kiadásokat teljes egészében én kezelem, meg is bolondulnék, ha tételesen el kellene számolnom, hogy ennyibe került a liszt, ennyibe meg a margarin....

2010. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!