Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi számít nyomulásnak (pl. neten/msn-n keresztül)? És ha nyomul valaki, akkor szó nélkül törlitek őket mindenhonnan, vagy megmondjátok neki, hogy "hé, ez már sok, ne folytassuk ezt tovább. )?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon csajfüggő , legutóbb megkérdeztem egy csajszit , hogy van-e barátja mikor mondta , hogy nincs akkor rákérdeztem , hogy szeretné-e hogy legyen , erre azt kaptam , hogy mennie kell ...

A beszélgetésre 3-4 nappal odajött hozzám és mondta , hogy ha gondolom próbáljuk meg újra , kicsit lassabban :/

2011. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem az ha egy srác akit ismerek/nem ismerek kapásból megkérdezi van-e palim. ez eddig oké, de miután mondom, hogy van még megkérdezi h járnék-e vele.. na ez nyomulás nálam.. azonkívül ha valaki normálisan kifaggat hogy miket szeretek stb. elmegy de úgy hogy 1 percre nem lehet lerázni utána hanyagolhatnák..
2011. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja és nem törlöm sehonnan csak nem írok neki vissza. előző is én voltam L/16
2011. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!