Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni a buliba,...

Nem tudok elmenni a buliba, mert nekem kell vigyázni az öcsémre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombatra bulit szerveztünk a barátnőimmel, anyuék nem engednek el, mert ők is programot szerveztek és nincs ki vigyázzon a 3 éves öcsémre. Mondtam ez nem igazságos, nem én akartam a gyereket és most én szívjam meg miatta? Mamáék az ország másik végében laknak, nem tudnak egy éjszaka miatt lejönni. Azt mondta anya, majd megyek máskor, de ebben a buliban lesz ott egy srác aki tetszik, és itt lenne a lehetőség hogy legyen valami, de neem, mert nekem az öcsémre kell vigyázni. Pedig ő úgyis csak alszik egész éjjel, mit kell arra vigyázni?? Gondoltam arra is, elmegyek és korán, olyan 5 óra fele hazajövök, mielőtt felébredne. Meg persze megvárom míg elalszik, 8 körül szokott, és csak utána indulnék. Szerintetek ez jó ötlet? Ti mit tennétek? Nem igazságtalan, hogy nekem kell otthon maradnom vele, mikor nem az en gyerekem??

L/18


2019. okt. 20. 17:12
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
82%

Nem a te dolgod mert az o gyerekuk ez igy igaz, DE

1. Ha ejjel rosszul lesz es te buliba vagy akkor mi tortenik?

2. Amig nem koltozol el a szuleidhez kell igazodni

2019. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
25%

Remélem ezt nem kérdezted komolyan, és a terved sem komoly, hogy mégis elmész?

Szánalmas vagy!

És amúgy mit vársz attól a bulitól? Hogy majd a kiszemelted rajtad kívül senki mást nem vesz észre a buliban, és hős szerelmesen odamegy hozzád és összejöttök?

Vagy hogy részegen majd lesz valami köztetek?

Ha most nem, később majd megtanulod, hogy a családod többet ér, mint egy srác, aki lehet nagy ívben elkerülne, vagy max pár hónapig együtt lennétek, és annyi.

2019. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
96%
Eszedbe ne jusson egyedül hagyni egy 3 évest! Semmi esetre sem. Szerezz bébiszittert. Esetleg menj el hamarabb, mint anyádék akkor nem nagyon tudnak mit csinálni.
2019. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
83%
Kérlek bármi is lesz egyedül nehogy magára hagyd!!! Nem véletlenül bűncselekmény.
2019. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
99%

Egy 3 éves gyereket nem lehet egyedül hagyni,nem tudhatod,hogy végigalussza-e az éjszakát.Lehet felébred,megijed,hogy egyedül van és valami bajt csinál.

Tudom,nem a te kötelességed vigyázni rá,de találjatok valami más megoldást.

2019. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
33%
Úristen, egyszer anyádék is kimozdulnak. Mit is képzelnek? Az csak neked jár.... Maradj szépen otthon, és tegyél úgy mintha jó testvér lennél: vigyázz az öcsédre, és hagyd hogy anyádék kimozduljanak. Nem fogsz belehalni ha máskor akarod felszedni azt a hapsit. És ott ne mert hagyni azt a kisgyereket, csak mert nem vagy meg a faszi nélkül... Felfogtad milyen védtelen az a kicsi? Milyen szemétségre készülsz?
2019. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy vicc hogy egy tizennyolc évesbe ennyire nincs felelősség, meg minimális empátia a szülei felé, hogy nekik is hagyjon egy kis szabadidőt.
2019. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
28%
Vigyázol az öcsédre, pont.
2019. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
83%
Bebiszitterrol nem hallottak anyadek?
2019. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
58%

Én azt nem értem hogy lehet valaki 18 évesen annyira buta hogy egyáltalán felmerül benne, hogy egyedül hagyjon egy ekkora gyereket.


Borzasztó, utálatos tini voltam én is, de soha nem hagytam volna egyedül az öcsémet otthon, amíg nem tud még vigyázni magára.

2019. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!