Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni a buliba,...

Nem tudok elmenni a buliba, mert nekem kell vigyázni az öcsémre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombatra bulit szerveztünk a barátnőimmel, anyuék nem engednek el, mert ők is programot szerveztek és nincs ki vigyázzon a 3 éves öcsémre. Mondtam ez nem igazságos, nem én akartam a gyereket és most én szívjam meg miatta? Mamáék az ország másik végében laknak, nem tudnak egy éjszaka miatt lejönni. Azt mondta anya, majd megyek máskor, de ebben a buliban lesz ott egy srác aki tetszik, és itt lenne a lehetőség hogy legyen valami, de neem, mert nekem az öcsémre kell vigyázni. Pedig ő úgyis csak alszik egész éjjel, mit kell arra vigyázni?? Gondoltam arra is, elmegyek és korán, olyan 5 óra fele hazajövök, mielőtt felébredne. Meg persze megvárom míg elalszik, 8 körül szokott, és csak utána indulnék. Szerintetek ez jó ötlet? Ti mit tennétek? Nem igazságtalan, hogy nekem kell otthon maradnom vele, mikor nem az en gyerekem??

L/18


2019. okt. 20. 17:12
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
30%

"meg már máskor is találkoztunk, csak akkor nem igazán érdekeltem"


És mi változott? Ha érdekes, egy hét csúszáson semmi nem múlik.

Ha még becsajozik mással, az jelzi azt is, hogy egyáltalán nem érdekled.

2019. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne ha athivnal 1-2 baratnodet magadhoz es filmeznetek egy jot amig szuleid nincsenek otthon? Esetleg a sracot is meghivhatod
2019. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
#31 nem tudom mi változott, egyszer csak suliban félre hívott, hogy a hétvégén mennek erre a szórakozóhelyre, és szívesen megmutatná az új autóját, ha akarom kipróbálhatom, elvisz egy körre. Mondtam, hogy még otthon engedélyt kell kérnem, de ha elengednek, akkor ott leszek.
2019. okt. 20. 20:21
 34/57 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon megszokhattad, hogy a szüleid mindig előtérbe helyezték a te igényeidet a sajátjaikkal szemben. Ha nem így lenne, akkor nem akadnál ki azon, hogy most az egyszer fordítva van. 18 évesen már kereshetnél komolyabb srácot annál, akit egyetlen buli alatt el lehet happolni az orrod elől. Ha így van, akkor a látó terében sem vagy. Nem gondol rád, nem számol veled. Ezen nem egy buli fog változtatni.
2019. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
32-es, barátnőim szerintem mennek a buliba, nem hiszem, hogy itthon akarnának filmezni helyette.
2019. okt. 20. 20:23
 36/57 anonim ***** válasza:
38%
30, ez nem megszivatás. A család úgy működik, hogy néha kölcsönösen lemondunk dolgokról, a többiek érdekében.
2019. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
42%
"Mondtam, hogy még otthon engedélyt kell kérnem, de ha elengednek, akkor ott leszek." - mondjuk ezzel nálam már leírtad volna magad Kérdező... nem kell engedélyt kérned, viszont valóban illik megbeszélned.
2019. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
82%
"A család úgy működik, hogy néha kölcsönösen lemondunk dolgokról, a többiek érdekében." - ez igaz. Csakhogy a lemondás az mindig önkéntes, ugye.
2019. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindig. Egy tini mindig puffogni fog, ugye.
2019. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
60%

"suliban félre hívott, hogy a hétvégén mennek erre a szórakozóhelyre, és szívesen megmutatná az új autóját, ha akarom kipróbálhatom, elvisz egy körre"


Korábban írtad, hogy nem érdekelted egy másik buliban.

Valószínűleg nincs kit kúrnia jelenleg, és rajtad meg látja, hogy odáig vagy miatta.

Azért ajánlotta fel a kocsis dolgot, mert megakar húzni, többet nem jelentesz neki.

Inkább vigyázz a 3 éves öcsédre, még ha féltestvéred is, mint hogy utána meg azért járj fel ide kérdést kiírni, mert meghúzott a pasi, de annál többre meg nem kellettél neki.

2019. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!