Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzhetném meg anyukámat,...

Hogy győzhetném meg anyukámat, hogy tudok vigyázni magamra?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy anyukám nem arról híres,hogy engedékeny...biciklizni i aliig akart elengedni a barátnőmmel,pedig már 6.-os vagyok.És csak az állomásig mentünk ami 2 km tőlünk.Biciklitúrákra sem enged,és sokszor barátnőkhöz sem.Nem mehetek el sétálni fiúkkal,pedig nem mennék messzire.Mit csináljak,hogy meggyőzzem,már nem vagyok OLYAN kicsi? És hogy már tudok vigyázni magamra? 12/L

2013. nov. 1. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Fiúkkal ne is engedjen. A többit én engedném, persze ha segítesz otthon rendesen.
2013. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
41%
12 évesen még kicsi vagy.
2013. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

12 évesen igenis még kicsi vagy:)

Várj még pár évet, örülj, hogy vigyáz rád. Én kislányom is annyi, mint te, és én sem engedem:)

2013. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
De igen, még OLYAN kicsi vagy.
2013. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
12 évesen még gyerek vagy, bírd csak ki.
2013. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Velem még mindig ezt csinálják 16/lány
2013. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmivel sem tudod meggyőzni, reméljük. 12 éves vagy, bármikor lerángathatnak a bicikliről, beletuszkolhatnak egy autóba, és soha többet nem látod az aggódó anyádat. Lelkileg, fizikailag, mindenhogyan éretlen vagy a veszélyes helyzetekhez, nincs élettapasztalatod, és a te korosztályod a legkeresettebb az emberrablók, nemi erőszaktevők között.
2013. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
12 évesen nekem fantáziám volt, nem hogy iphone om, hogy ilyeneket irogassak ki a gyakorikerdesekre....
2013. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokan hiszik azt, hogy tudnak vigyázni magukra, aztán az esti hiradóban látod őket viszont. Felnőtteket is megvernek, kirabolnak, megölnek, szerinted mennyi lenne nekik egy 12 éves? Abból látszik, hogy gyerek vagy , hogy azt hiszed, hogy veled nem történhet rossz.
2013. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kiscsillag, hiába pontozol le mindenkit, attól még igazunk van.))

Tudod, ez nem a %-on múlik:))

2013. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!