Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életetekben,...

Volt már olyan az életetekben, hogy megcsaltátok a párotokat férjeteket és ez sose derült ki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez már megcsalásnak számít- e, de egyetlen egyszer csőröztem félre. Nem derült ki, de bűntudatom volt miatta sok ideig.
2010. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
volt, nem derült ki és nem is fog
2010. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki képes megcsalni a párját ugyh ok nélkül az az én világomba halált érdemelne kicsit durván hangzik de ez az én személyes gondolatom nem tudom felfogni, hogy lehet ilyet tenni velem is megtették nem tettem semmit el hagytam a lányt de mai napig kívánom h kapja vissza és egy AIDS-es narkós néger dolgozza meg az ánuszrózsáját, de ez csak az ok nélküli, ha valaki szarik a fejedre jogosan lépnél félre de akkor meg már el kéne mondani és ott kellene hagyni az illetőt szerintem.
2010. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"A hazugság akkor is hazugság ha sohasem derül ki"
2010. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!