Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy tudnék ugy...

Nem tudom, hogy tudnék ugy csinalni mintha meg se történt volna?

Figyelt kérdés

Mostoha testvérem régebb volt,hogy megolelt -tapizott probalkozott aztan ha mondtam,h fejezze be mert nem szabadna leállt.

Aztan egy jó ideig nem csinalt semmit.Tegnap este bejott a szobamba filmet nezni es oda fekudt mellem tök jol beszélgettünk közben. Aztán ölelgetni kezdett majd fogdosni én mondtam,h hagyjon és menjen aludni inkább és ellöktem magamtól. Nem azert mert rosszul esett vagy bármi csak éppenséggel ez nem normális szerintem mert egy családban élünk mar 2 éve. (Egyébként ő nagyon “menőzős” gyerek a suliban mas lanyokat is allandoan fogdos)


Mielott elment volna megígértette,h ezt nem mondom el senkinek a legjobb baratnoimnek se mert ha ez kiderül nem tudja “megfűzni” azt a csajt akit kinézett magának. Én mondtam,h megigerem nem mondom el nem is terveztem. De azert rosszul esett h csak azert kellettem mert épp noncs más.

És ő ma reggel ugy csinált mintha mi sem történt volna.

Én nekem van egy furcsa rossz/szomoru érzés a gyomromban. :( Valahogy másra kéne figyelnem de nem tudok.

(Én lany vagyok ő fiu egy évvel idősebb de évvesztes emiatt egy osztályban is vagyunk, ezt elfelejtettem irni fentebb)


Segítsetek megkérlek nagyon szépen titeket!! Adjatok valami tanácst. Vagy nem tudom de nem akarom igy erezni magam meg nem tudom hany eveig amig egyutt elunk.:(



2019. okt. 22. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerint neked bejön a mostohatesó,és rosszul esik ha más lányok után koslat.Jól értem?
2019. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem felejtsd el a fiút. Egyrészt egy családban éltek, szóval szokatlan és kínos lenne a viszony, másrészt pedig te is érzed hogy nem tetszik a viselkedése, nem illetek össze, megbízhatatlan a lanyok terén.

Nyilván a te korodban ritka hogy egy fedél alatt kell élj egy hasonló korú fiúval aki nem vérrokonod, így az érzéseid is normálisak ha ilyeneket mond vagy megérint.

A szülők helyében azonban nem nézném jó szemmel ha viszonyotok lenne, tuti kiakadnának.

2019. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

"Mostoha testvérem régebb volt,hogy megolelt -tapizott probalkozott aztan ha mondtam,h fejezze be mert nem szabadna leállt."


"ha mondtad", leállt.

De legtöbbször nem mondtad ezek szerint, hogy álljon le.


Tegnap is csupán aludni küldted, mert jólesett a fogdosás.

2019. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

"De azert rosszul esett h csak azert kellettem mert épp noncs más."


1. Neked van pasid? Mert akkor most megcsaltad.

2. Ha viszont nincsen pasid, akkor viszont te is azért enyelegsz vele, mert neked sincs más.

2019. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolso válaszoló nem ugy ertettem. Ha megölelt azzal még nem volt semmi baj de mikor már ereztem h mást akar szóltam,h hagyja abba.
2019. okt. 22. 10:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló..hát nem jön be vagyis nem akarom h többet is érezzek....erre kéne megoldás:/
2019. okt. 22. 11:00
 7/16 A kérdező kommentje:

Negyedik válaszoló:

Nincs barátom, emiatt kezdtem el igy erezni szerintem.

2019. okt. 22. 11:03
 8/16 A kérdező kommentje:

De én nem akarok tőle semmit!

Most nagyon rosszul erzem magam a tortentek miatt és ezert kertem a segitsegetek,h hogy tudnám elfelejeteni.

2019. okt. 22. 11:05
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz lesz,mivel egy fedél alatt éltek.Legjobb lenne,ha keresnél egy barátot.
2019. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolso valaszolo, de nem hiszem,hogy sikerülni fog az,h barátot keressek.
2019. okt. 22. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!