Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon közel vagyom hozzá,...

Nagyon közel vagyom hozzá, hogy az egyik éjjel lelépjek otthonról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos egy teljesen normális 16 éves srác vagyok, de egy picit ideges tipus. A családomba a kapcsolatok nagyon megromlottak, apám nem beszél velem csak lemond, anyám folyton csak ordibál velem, a testvéreim meg, na azt most nem fejteném ki. Nincs szobám ahol alhatok. Már múltkor fontolgattam, de tegnap nagyon közel voltam hozzá hogy lelépjek otthonról. Tudom, nem lenne jobb, de akkor is, és ahogy magam ismerem, lehet meg is fogom tenni. Mit kéne csinálnom? Ha megtenném, mire kéne számítsak? Tudom, nem sok jóra, de kérlek értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm.
2019. okt. 23. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

HOVÁ akarnál lelépni??


Mellesleg 16 évesen a rendörség sürgösen hazaszállít, szóval csak még több zür lenne belöle.

2019. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mit fogsz enni? Hol fogsz aludni, tisztálkodni, mosni? Suliban hány perc alatt buksz le? Ha nem jársz suliba, mi a jövőképed?
2019. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Savlekotő ***** válasza:
83%
16 évesen csak ne lépj túl messzire ugy se jutsz,hazavitetnek kettő éhen halsz..
2019. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként is közeledik a tél, sokáig nem tartana a kiruccanásod.

Volt az életemnek hasonló szakasza, azt tudom tanácsolni, inkább csinálj valami hosszútávú tervet.

Nemsokára 18 vagy, tudom a te korodban 2 év a világ, de ha addig rákészülsz, plusz befejezed a sulit, utána már akár szabad is lehetsz.

A hírtelen jött ötletek csak problémákat szülnek.

2019. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Van egy pár Lelkisegély-szolgálat akiket hívhatsz, ingyenes, névtelen. Ők tudnak segíteni valamit talán. Semmiképpen ne indulj el a vakvilágba egyedül, pénzed sincs gondolom, mihez kezdenél?
2019. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
A rendszeres sport alkalmas az ilyen korban jelentkező feszültségek levezetésére.
2019. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó ötlet lelépni. Ennél egy fokkal jobb megoldás, ha kollégiumba mész, ámbár annak nagyon erős indoknak kell lenni. B verziós megoldás, ha rokonnal beszélsz és együtt adjátok elő otthon. Legvégső esetben még a gyermekvédelemhez fordulhatsz, ámbár az nagyjából ugyanolyan rossz megoldás, mintha lelépsz.
2019. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Menj kollégiumba, majd 18 évesen irány a sereg vagy a rendőrsuli.
2019. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont éjszaka?
2019. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!