Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogadnátok, ha...

Ti hogyan fogadnátok, ha anyukátok egy sokkal fiatalabb férfivel járna?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok róla ?
2019. okt. 26. 07:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

Akik azt mondják, hogy nincs közük az anyjukhoz, azok akkor sem segítenének neki, ha bajban lenne?


Az idegen emberek életéhez nincs közöm. A saját családom, barátaim olyan kapcsolatban állnak velem, ami az őszinteség és a törődés mellett a támogatás három erős pillérén alapulnak. Pontosan ez az oka annak, hogy beleszólok, de nem sértő, hanem féltő módon, megértést keresve (empatikusan). Ha sikerül tisztázni a helyzetet, megértés lesz a következő pillér, ami erősít a kapcsolatot.


Nos. Tudom, ti mások vagytok, nem vagyunk egyformák. Érdekel : ha édesanyátok drogozna, (vagy más, a normán kívül eső dolgot csinálna), arra is azt mondanátok, hogy "Semmi közöd hozz" / "Intelligens emberek jól fogadják" / "nekem sincs jogom beleszólni az ő dolgábay" ???

2019. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%

Engem az sem èrdekelne ha 70 èvesen jönne össze huszunèves pasival jönne össze. Ezt magánèletnek hívják ès ehhez senkinek semmi köze, mèg a családtagoknak sem.


28/F

2019. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
10%

# 21


Pont ez a baj a szexualitással kapcsolatos gondolkodással... mármint hogy nem megy! A szex nem rossz érteeeem?! A szex nem drogozás, nem alkoholizmus, nem a normán kívül eső dolog!!

Kezdjük a dedós módszerrel: Két ember élvezi egymást. Senkinek nem ártanak vele. Örömet okoznak egymásnak ... Következtetés: Ami senkinek nem árt de két embernek örömet okoz az nem lehet rossz dolog és nincs is miért elítélni!

Belepofázni meg főleg nincs joga családtagnak sem amíg a kérdés a "szerintem" kategóriába tartozik! Te úgy érzed hogy "törődés"-nek álcázva másokra kényszerítheted a saját "szerinted" véleményedet csakmert a kicsiszívednek ez a dolog túl ismeretlen és szokatlan...

2019. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hamis a következtetés.
2019. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

20.

Ha nem fogod fel, amit írtam, akkor csak sajnálni tudlak az értelmi képességeid miatt. Éppen az ilyen gyökerekről ugattam, mint te, akik csak döngetnek ilyen nőket.


A kis százalék vonatkozik az érzelmi kapcsolatra. Nem tudom mi volt ezen olyan borzasztó bonyolult.

2019. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
10%
25-ös te vagy a gyökér! A legtöbb negyvenes nőnek van kialakított életvitele amiből leginkább a döngetés hiányzik. Majd nyilván te fogod megmondani nekik hogy érzelmi kapcsolatot keressenek kivel és hol....
2019. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!