Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is "felkészül", ha strandr...

Más is "felkészül", ha strandra megy, vagy mindent ott vesz?

Figyelt kérdés
Én szoktam innivalót, szendvicset, kirántott húst ,gyümölcsöt vinni, ha strandra vagy kirándulni megyünk.Egy -egy fagyi belefér...De sajnálom a pénzt a méregdrága enni-innivalókra.Épp elég a strandeblépőt, útiköltséget fizetni...
2010. júl. 18. 16:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg is adtad a választ. Mi is így csináljuk és azért...
2010. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória,de igen,mi is készülünk,amit lehet viszünk,büfé végső esetben és nem csak a pénz miatt.:P
2010. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Mi úgy szoktuk,hogy viszünk pénzt meg törölközőt(táskában).Általában nem szoktunk megszomjazni,mert előtte jó sokat iszunk(a meleg miatt).Megéhezni megszoktunk,de általában veszünk olcsóbb melegkaját..:Đ
2010. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

a strndon szoktunk venni lángost v. hambi, fagyit, inni


nem a strandon kell bezabálni, bár más a szitu ha gyerekek is vannak

Sajnos sokan viszik a kaját, ez pénzkérdés sajnos és nagyon szomorú.

2010. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Én írtam,hogy nekem nem pénzkérdés,inkább nem is tudom,jobb tudni,hogyan készül.Nem vagyok egyébiránt válogatós,de valahogy nem szimpi látni,hogy csurom víz,izzadt pólóban,arcról csepegő izzadtsággal süti a lángosomat a muki.De tény,hogy a többség spórolás miatt jár el így.Szerintem nem butaság,gondold végig otthon hány forintból készül el egy szendvics és mennyiért kapod meg a strandon.
2010. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Így szoktuk mi is. Gyerekkoromban is így volt. Néha azért elcsábulunk egy-két finomságnak (főleg párom :) ), de csak módjával, mert méregdrága kinn minden.

20/L

2010. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Mi csak annyit viszünk, amennyit az odaúton megiszunk. Mondjuk csak pár perc autópályán siófok. De elgondolkodtam, hogy úgy kéne vinni, mert annyi pénzért nagyon rossz minőségű az étel és a kiszolgálás...
2010. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
mi is mindent viszünk. Bele a hűtőtáskába és kész. Ilyen árakon nem veszünk a strandon semmit,max fagyit. Lassan mindenhol 2ezer ft körül van a belépő, egy családnál sztem ez is elég megterhelő anyagilag.
2010. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Vártam ,hogy mit írtok,és reagálni szeretnék,miért ebbe a kategóriába tettem a kérdést.Azért kérdeztem,mert Nagyon rosszul esett,amikor a strandon voltunk, hogy a 20 éves fiam "lezsidózott",(egyébként egyik kedvenc szava:( ),hogy viszek cuccokat,miért nem lehet ott venni. persze magának nemigen vesz semmit, pedig már van fizetése....Ő nem "zsidó",csak sajnálja költeni a saját pénzét,én az vagyok, mert próbálok takarékoskodni, beosztani a pénzt. nem hónapról-hónapra élünk, nem kell hó végén kölcsönkérni, na nem azért mert többszázezret keresünk, hanem mert beosztom,és nem szórom a pénzt. Ez is bűn??
2010. júl. 18. 16:54
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

mi tegnap voltunk strandon. a tatai fényes fürdőben elég jók az árak,ott megéri megvenni a hamburgert/lángost/hotdogot. egy hotdog 200 hambi(elég nagy méretű) 250 lángos is akörül van. inni viszont viszünk magunkkal mindig,mert az horror áron van!(300/0,5l).

mi hárman voltunk 4 előtt pár perccel mentünk. négy után olcsóbb a parkoló meg a belépő is,de beengedtek minket az olcsóbb áron,100ft plusszal :)

itt nagyon normálisak az emberek,jók az árak,nem szakad meg senki bele. két felnőtt egy gyerek(párom öcsém és én) 1300ft+kb 2000ből ettünk ittunk 3an!

2010. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!