Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy a pasijával aludjon?

Figyelt kérdés

2017 óta van együtt egy régi osztálytársam a pasijával, aki most lett 18 éves, az osztálytarsam nemrég töltötte a 15-öt (nyáron).


Már tavaly, amikor 8-adikosok voltunk, akkor is küldte SnapChaten streakbe, hogy a pasijával alszik.


Én 16 éves vagyok, de nekem az anyám biztos nem engedné meg.



2019. nov. 17. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Legalábbis addig biztosan nem, amíg meg nem ismerem egy kicsit a srácot is. És csak akkor jöhetne szóba az együtt alvás, ha nálunk lennének. Lepontozhattok, de ha mindenképpen szexelni akarnának, akkor megoldának valahol máshol, esetleg sokkal rosszabb körülmények között. A lányomban meg nyilván bíznék annyira, hogy nem menne bele olyanba, amit nem akar. Persze neki is megmondanám, hogy ha bármi gond lenne, szóljon nyugodtan.
2019. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Simán
2019. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
nem
2019. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne engedném meg? Felnőtt fejjel úgy is tudnám mire kell a lányom egy ekorú pasinak, viszont azt csinál amjt akar, ha csalódik ez van
2019. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Aludjanak ha már a pasija, akkor ne csak moziba járjanak.. És amúgyis, a fsz nappal is feláll!
2019. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
En mar 20 vagyok de nekem is megengedtek 15 evesen :)
2019. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
15 évesen biztos, hogy nem.
2019. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
15 évesen nekem sem engedte anyám, hiába tudta jól, hogy már szexelünk is. Nem volt normális érve, hogy miért nem aludhatok ott, csak azt hajtogatta hogy nem és kész. Én meg hülye tini fejjel fogtam magam aztán csakazértis elmentem, anyám azt se tudta hova. Nyilván megkaptam érte a lecseszést meg a büntetést (jogosoan, hiszen megléptem) de később már elengedett, mert ő is rájött, hogy jobb ha tudja hol vagyok. A kisebb tesóim hálásak lehetnek, hogy kijártam nekik az utat, szerencsére mire ők kerültek ilyen helyzetbe, már csak a címet kellett megadni hogy hol lesznek éjszaka és mehettek is :D Amíg nem megy a pasizás a tanulás rovására, addig nincs vele gond. Egyszerűbb nyugiban ottaludni valakinél mint napközben keresgetni, hogy melyik parkban lehetne a -5fokban kettyinteni egyet...
2019. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
70%
Biztos hogy nem
2019. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
2 éve együtt vannak, megengedném, ha eddig maga a kapcsolat nem lett tiltva nincs értelme ezt akadályozni, hiszen a szex nincs időponthoz kötve.. Nyilván a lányát; családot és főleg a fiút 2 év alatt ismeri már, hogy ezt meg tudja egy szülő ítélni.
2019. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!