Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg, hogy...

Hogyan változhatnék meg, hogy ne legyek önző és irigy?

Figyelt kérdés

21 éves leszek lassan, és nagyon szerencsétlen vagyok a szerelemben. Szenvedek, mert reménytelenül szerelmes vagyok. Itt a nyár, a szabadság, és a legtöbb hozzám hasonló (is) elmegy a párjával kettesben nyaralni, pihenni. Irigylem azokat, akiknek megadatott ez és szerencsések, hogy viszont szeretik őket. Minden álmom az, hogy én is elmehessek kettesben a szerelmemmel nyaralni vagy bárhova, a lényeg az, hogy EGYÜTT LEGYÜNK.

Nekem nincsenek barátaim, így barátokkal sem tudok elmenni sehova se.

Olyan nagy baj hogy azt kérem hogy viszont szeressen egy pasi? Amikor a világban mindenféle rosszat lehet hallani .. de nekem ez kell a boldogsághoz, hogy szeressenek. Önző vagyok :( És irigy :(

Hogy változhatnék meg?

20/L


2010. júl. 18. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van barátom ugyan, de Ő nem szeret elmenni sehova sem. Amúgy kb mintha magamat olvastam volna. Merre laksz?
2010. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Budapest mellett lakom. Nem baj ha nem szeret elmenni sehova sem, de legalább van barátod :$ Rengeteg embernek vannak mindenféle céljaik, kívánságaik az életben, de én mindössze csak annyit szeretnék hogy viszont szeressen egy pasi :$ :( De ez tök reménytelen, mert van barátnője .. :(
2010. júl. 18. 21:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg görcsösen akarsz, ráadásul olyat, akinek van párja, addig a Sors sem ajándékoz meg. Vannak nők, akik gyereket akarnak görcsösen, és megszállottan, de nem esnek teherbe, mert alkalmatlanok a gyerek megfoganására. Mikor feladják, beletörődnek, ellazulnak - akkor váratlanul kopogtat a baba. Legyél te is felszabadult, nyitott a világra, mert Rád lehet írva a szomorúság, sóvárgás. Menj könyvtárba, ülj le egy parkban, mint ha olvasnál, menj strandra, és egyszer jön szembe valaki. S akkor magadon fogsz csodálkozni, hogy tudtál így egyetlen valakiért sóvárogni.Ki fogod bírni, ha ez a nyár barát nélkü múlik el. Lesz még 60 éved,s lehet valamikor erre fogsz vágyni: csak egyszer lehetnék egyedül, nyugalomban. Élvezd, hogy abba kezdhetsz, amit akarsz, te döntesz. Ez is egy kincs!
2010. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
együtt tudok érezni veled, bár én fiatalabb vagyok, de szinte ugyan ebben a cipőben :/
2010. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Talán azért vagyok ennyire görcsös mert még soha nem volt barátom, pedig 21 éves leszek :S

2010. júl. 18. 21:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én 31 évesen se találtam magamnak barátnőt.

Pedig szeretnék.

2010. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21.29 írójának igaza van! A mostani helyzetedet fogadd el, ha elfogadod, akkor vidám, kiegyensúlyozott vagy (legalábbis annak kellene látszódnod) és akkor rád mosolyog a szerencse, amikor nem is gondolod! Be fog következni! Ha szomorú vagy, zárkózott, akkor az a kevés ember is elkerül, akivel kapcsolatba kerülhetnél. Fogd fel pozitívan a mostani helyzetedet, légy vidám, nyitott. Nem csak az az egy pasi van világon, attól még jobb is lehet! Szurkolok neked, hogy sikerüljön a gondolkodásodon változtatni, biztos, hogy nem könnyű!
2010. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is együtt tudok érezni Veled, ráadásul még életkorban is megegyezünk, én is 20/L vagyok!

Én is vágyom arra, h legyen valakim, akit szerethetek, és ő is szeret engemet, akihez odabújhatok! Akinek lelkébe tehetem szíveim titkait, akire régóta várok!

Nem nagy kérés, h szeressenek! Mindenki vágyik olyasvalaki szeretetére, aki viszonozza, aki mellette áll jóban-rosszban, bármi történjen is! Kitart, hűséges, őszintén szereti, tiszteli, megbecsüli!

Hidd el, én is szerencsétlen vagyok a szerelemben! 2 nap múlva lesz 1 éve, h szakított velem a barátom 9 hónapi járás után! Úgy érzem, h 1 év után készen állok arra az újbóli boldogságra, szerelemre!

Sok sikert kívánok!

Remélem, h már nem sokat kell várnunk az IGAZIRA! :)

Soha ne add fel a reményt! Én nem adom fel soha! :)

20/L

2010. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megértem hogy rossz neked. De tudod senkitől nem várhatod hogy szeressen, snekire nem lehetsz mérges mert nem szeret, ugyanis ez nem szándékos, nem lehet akarattal előidézni, nem tehet róla ha nem szeret.

Amúgy meg szerintem legyenek barátaid, mert egyik pasi sem bírja ha rajta kívül nincs életed!

2010. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a bajom, csak ugye a csajokkal.

Normális, művelt, tisztelettudó vagyok, humoros is, igaz nem vagyok egy adonisz. Kvázi lesz@rnak a Nők és a bunkó parasztok után kajtatnak.

Na, de a lényeg, itt a nyár, itt van unokatesóm, bulizunk, jóol berúgunk és élvezzük az életet.

Nem kell a szerelmet görcsösen várni, mert az az őrületbe kerget. Az pedig nem önzőség, hogy szeretetre vágysz.

Majd eljön az ideje mindennek, csak ne aggódj.


21/F

2010. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!