Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nem merek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem merek a lányokkak, nőkkel ismerkedni és már múltam 25? Hogy változhatnék meg úgy, hogy érdekes és vonzó legyek a lányok számára?

Figyelt kérdés

Már pusztán a tapasztalatlanságom is visszatart.

Látni rajtam ami meg nekik nem tetszik szerintem.

Egy nő sem szereti a beszari,bizonytalan,határozatlan pasikat.

Haverok sincsenek akikkel eljárhatnék.

Ráadásul a tapasztalatlanságom elég kínos ebben a korban.


2011. jan. 4. 10:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Próbálj meg neten ismerkedni, ha élőben tényleg ilyen besza.ri vagy. De figyelj még mindig jobb, hogy ilyen vagy, mintha már meghúztad volna az egész falut. (Véleményem szerint).
2011. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Szia


Nem mindenki van úgy vele, hogy zavarja az ilyesmi... Nekem pl bejön :) Mondjuk nem volt még nekem se barátom, de akkoris :D Az tök aranyos, mikor egy fiú a csajozásban határozatlan meg bizonytalan. Az a gáz, amikor más dolgokban is határozatlan meg döntésképtelen meg tutyimutyi...


20L

2011. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Nos én is 25f vagyok..

Szerintem nem jársz el eleget otthonról,kezdj el bulikba menni ha mered akkor egyedül is(én nagyon sokszor mentem).Ismerkedj egy picit az alkohollal-az oldja egy picit a hangulatot és próbálj meg chaten beszélgetni nőkkel akármiről ugy hogy a nevedet sem tudják és azokkal öszinte lehetsz mert úgysem találkozol velük meg nem is lenne érdemes.de ez kezdő lépésnek megteszi...

Ja még valami valamit kezdj magaddal pl konditerem vagy valami sport amiben jó vagy, mert az talán segít az önbizalmadnak.és keress fórumokat ahol csajozós szövegeket írnak mert egy nőről nem csak lehúzni lehet a bugyit ha nem le is dumálhatjuk róluk...

Üdv!

2011. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Itt nem a tapasztalatlanságon kell változtatni, és nem az a ciki, és az ami hátráltat, hanem az önbizalom hiánya. Ez mindenkit visszataszít, a legtöbb lány nem szereti az önbizalom hiányos fiúkat.

Az hogy nagyobb önbizalmad legyen, nem egyszerű dolog.

Öltözz igényesen, ne teszkós farmerben és melegítő felsőkben járj. Ha nem engedheted meg magadnak ezt a luxust, hogy mindig márkás cuccokat hordjál, a turkálókban mindig lehet találni tényleg minőségi ruhákat is.

Ne a gép előtt ülj egész nap! Mozogj kicsit! Menj el futni, korcsolyázni!

Olvass önbizalom növelő irodalmat.

Ha végképp semmi nem segít, menj el egy pszichológushoz, aki majd elbeszélget veled.

2011. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Elöttem lévő 20l-nak üzenem hogy ne írkáljon hülyeségeket mert az ilyen aranyosoknak kevesebb az esélyük és hamar megunják őket...

Minden nő szereti ha a párja határozott férfi...

ÉS minden téren tudnak nyújtani nekik valamit(gondoltam az anyagiakra is)

2011. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nem "hülyeségeket" írkáltam, hanem azt hogy nekem bejön és még legalább 2 emberről tudok magamon kívül, akinek igen. Nem mondtam azt sem, hogy mindenkinek ez jön be. Attól, hogy te megunsz és otthagysz valakit csak azért, mert kevés az önbizalma, hát egészségedre.
2011. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon hosszú (10+) kapcsolatból léptem ki. Tehát újra kellett kezdenem a csajozást. 2-3 hónap alatt eljutottam oda, hogy már az legnagyobb problémám, választanom kell a lányok között.

Ha már nem görcsösen próbálkozol, hanem süt belőled a magabiztosság, azt megérzik.

Be kell vállalni pár koppanást.

2011. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Hát köszi mindekinek


Ha meghúztam volna afalut legalább lenne tapasztalatom meg önbizalmami is ugye.

Mert az nincs.

Nem tudom,hogy lehetne növelni. Biztos meg kellene tenni ami nehézséget okoz. pl csajozni. érdekes felállás pont az hozhatna önbizalmat amitől tartok

-Sportolok-önbizalomnem lett tőle.

-Voltam dilidokinál-nem önbizalomhiány miatt.Az lett a következménye,hogy a 0 önbizalomból is vesztetteme és megutáltam őket.

-A luxusruhákat tényleg nem engedhetem meg magamnak.De olyan lány nem s kell aki ezt nézni !

-Nem ülök a gép elött egész nap,mert a munkám is agép elött van. Még van munkahelyem.

-Társasággal sem merek bulizni.Nekem az anygon idegen terep. Sose jártam. Látni,hogy nem érzem ott jól magam,hogy nem találom a helyem.

-Kavaratam egy lánnyal,de a találkozgatásnál nem lett több. Nemmertem . Meg rajta sem éreztem,hogy annyival többet akarna.

-Nem csak a lányokkal vagyok tutyimutyi. Az élet szinte minden területén.

Jól lenne kitörni és ÉLNI !

2011. jan. 4. 11:11
 9/31 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor kezd azzal hogy amilyen zenét szeretsz ahoz igazítod a szombat estéved.Olyan helyre én sem mennék ahol szar a zene és nem érezném magam jól.HA budapesti vagy akkor szerecsés vagy ha a közelében akkor is...Pesten van a legtöbb szórakozóhely legtöbb stílusban.pl:techno ,trance,rave,hardcore,disco,retro,rnb,dnb,goa,különböző alternatív klubbok....szal nagy a választék.A piával csak óvatosan de az legalább segít az ellazulásban.Hídd el ez kezdésnek sokat lendítene...Jó mondjuk diszkós kapcsolatoktól sokat ne várj mert szeretnek a nők is inni:) de elsősorban csak azért mozdulj ki partyzni hogy te jólérezd magad és ne csak csajozási céllal menjél el.

Amugy ítrad hogy nem mertél semmit csinálni a csajjal...erre csak tényleg annyit tudok mondani hogy beválalósabbnak kell lenned!!!vigyél neki virágot vagy édességet,adjál neki egyértelműbb jeleket ha meg nem akarja azt ugyis közli veled,ilyenkor nemdől össze a világ.(velem is szilveszterkor csókot akartam lopni és nekem nem sikerült...kérdezte a csaj hogy csalódott vagyok e mondtam neki hogy igen aztán ez van...megy az élet tovább...Isten arra teremtett minket hogy szórjuk magvainkat!!!!XD csalódásoktól ne félj túlélhető.

„Az ember legtöbbször nem azokat a kísértéseket bánja meg, amelyeknek engedett, hanem azokat, amelyeknek ellenállt.”

2011. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék azokhoz, akik javasolják, hogy menj szórakozni. Hidd el, ha iszol egy picit, tényleg oldottabb leszel és a környezet sem lesz majd olyan idegen. Kollegákkal nem tudsz elmenni?

Nem tudom mennyire vagy tapasztalatlan.. mert szerintem ha az ember legalább egyszer megtapasztalja milyen valakihez odabújni, ölelkezni, csókolózni stb., ezt az érzést keresni fogja, és akkor már nem olyan nehéz falakat dönteni, hogy egy új lánnyal elérj erre a szintre. Mondjuk ma már sok dörzsölt maca van, pláne bulikban.. szóval szerintem ha beveted magad egy ilyen közegbe, megedződsz és kevésbé lesz gond az önbizalmaddal.

2011. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!