Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogyan oldhatnám meg?

Nem tudom, hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok,nemrég váltam el. Az édesapám lakásában lakom az öcsémmel,és a barátnőjével, 2 szobás.

Ma este 9-kor apám beállított tökrészegen, és lefeküdt az ágyamra szó nélkül aludni.

Máskor is volt már ilyen, nem lehet beszélni vele, azzal jön hogy az ő lakása, itt azt csinál amit akar. (már nem itt lakik, hanem az élettársánál)

Elköltözni nem tudok, mert 60.000 ft a jövedelmem, régóta keresek másik állást, de még sajnos nem jött össze. :-(

Ilyenkor egész éjszaka nem alszom, és tiszta ideg vagyok.


2011. febr. 22. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor menj át az élettársához, ha jóban vagytok.

Vagy aludj az öcséd szobájában, rendszeresítsetek egy plusz matracot, ezzel sajnos tényleg nem tudtok mit kezdeni :(

2011. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy ilyenkor esetleg aludj egy barátnődnél, ha lehetséges.
2011. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az öcsémhez nincs pofám átmenni, mert ugye ő a barátnőjével van.

Kikészít, hogy a gyerekkoromat is tönkretette az alkoholizmusával, erre most folytatja.

Igazából tudom hogy nem tudok mit tenni egyelőre, de jólesik kiírni magamból...

2011. febr. 22. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom az Ő tulajdona is a lakás, szóval van kulcsa hozzá, így nem lehet zárat cserélni...Valahogy az élettársával kéne beszélni, hogy vigye haza ilyenkor vagy sulykolja belé, hogy már nála lakik, hátha részegen is emlékezni fog rá...Amúgy meg szobaajtó kulcsra zárva estleg segíthet.
2011. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyvalakihez tudnék átmenni, de az illető sokat tartózkodik vidéken, most is sajnos.
2011. febr. 22. 21:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Van egy olyan sejtésem, hogy ilyenkor az élettársa küldi ide, mert tudom hogy nem viseli el a részeg embereket. Nem is értem mit keres apám mellett...
2011. febr. 22. 21:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt hogy bezártuk a szobákat, akkor meg üvöltözött az ajtó előtt mint a fába szorult féreg.
2011. febr. 22. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon nehéz lehet.. :(

sok-sok erőt, hogy újra lábra tudj állni, és függetlenedni!!

2011. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon reménykedek hogy találok hamarosan másik állást és kiveszek egy szobát.

Igaz akkor itt lesz üresen egy, de a nyugalmam miatt megéri...

2011. febr. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!