Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jöttem össze vele, amikor...

Nem jöttem össze vele, amikor szeretett. Most meg ő nem akar összejönni velem, pedig most estem belé (: Iszonyú bűntudatom van. Hogyan oldhatnám meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért nem akar összejönni veled? Kapcsolata van, vagy pedig kiábrándult?
2011. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldre megy...
2011. júl. 25. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért van büntudatod, bepróbálkoztál de visszautasitotak ez fáj de túl kell lépni keres olyat akivel egyidőben vagytok szerelmesek kár a múlton keseregni.
2011. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szereti a szépirodalmat és értő füle is van rá?

Akkor ajánlok egy kiváló darabot, éppen a helyzetre való: Puskin: Anyegin. (filmen is megvan!)


Miért van bűntudatod? Szerintem ez hamis. Neki nem kellettél, ha jól értem, aztán pedig mégis, mert nem akar külföldön egyedül lenni? Ugyan! Miféle kapcsolat jöhet létre ebből? És te hogy éreznéd magad mellette, hogy "jobb híján" kellesz csak neki, amikor ő kellett volna neked, akkor neki meg te nem...


Ülj le vele, beszélgess el vele, gondold át egyedül alaposan utána a dolgot és úgy dönts. Ha még ezután is bűntudatod van, akkor az már nem bűntudat, hanem vagy önsajnálat a részedről és bűntudattal) manipuláció az övéről.


Fel a fejjel! :)

2011. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sorryyyyy! Most látom csak hogy fordítva van a helyzet.

Nem mentség, de már nagyon fáradt vagyok.)


Ennek ellenére se legyen bűntudatod, vannak ilyen helyzetek. Az Anyegin továbbra is jó példa, és tényleg ülj le, és gondold át, hogy mi sülhet ki ebből...

2011. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!