Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha el fognak fogadni a...

Valaha el fognak fogadni a gyermekei?

Figyelt kérdés

A párom lánya ugyanannyi idős, mint én. Amikor összejöttünk, papíron még a feleségével volt, de évek óta külön éltek. A párom főleg anyagilag támogatta a mostmár volt feleségét, aki sajnos nehezen áll meg a lábán, illetve ő neveli még a kiskorú fiukat.

A hétvégén hozta a párom nyilvánosra a kapcsolatunkat, hármasban beszélt a gyermekeivel. Azóta kapom az üzeneteket, telefonhívásokat, a lányától illetve a volt feleségétől is.

Anno megbeszéltük a párommal, hogy a gyerekek az elsők, viszont most teljesen kétségbeestem. Félek, hogyha nem fogadnak el, elveszítem ezt az embert is. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy a pénze kell, többet kersek, mint ő, a lelkét szeretem, azt, hogy milyen ember és ez egy őszinte, szerelmen alapuló kapcsolat, nem érdekel a kor.

Szerintetek mit tegyek, hogy elfogadjanak? Tegyek e valamit, vagy hzódjak meg a háttérben, amíg elmlik a vihar?

30/N


2019. nov. 24. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Tök életszerűtlen amit irsz... Apuka.átadta a neved telszámod a családnak, vagy hogy kell ezt elképzelni?

Miket üzennek, miért,hívogatnak? Gondolom nem isten hozott a családban üzenetekről van szó....

2019. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Belenyugszanak majd a dologba, de szeretetre ne számíts, hiszen az ő számukra vadidegen vagy.
2019. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fent van a számom az interneten a munkám miatt.
2019. nov. 24. 17:57
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Évek óta különéltek a feleségétől, aki neveli a gyereküket, de az asszony nem tud megállni a lábán? Eléggé érdekes! Amellett ha évek óta különélnek, a 30 éves lány és a volt feleség most miért lenne megrendülve és miért keresne téged?

És jogos az előttem írónak a felvetése, honnan tudják az elérhetőségedet?:D

2019. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom közben írtad a telószámról a magyarázatot.

Akkor is hihetetlen a sztorid!

2019. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert hivogatnak es miket irogatnak? Milyen ertelmi szinten lehet egy 30 eves no (parod lanya), aki az apja uj nojenek irogat, amikor az anyjaval evek ota kulon elnek? Beszeld ezt meg a paroddal, probalj meg megismerkedni a gyerekekkel... a volt feleseg vegkepp nem ertem mit akar, o szerintem siman fel, hogy elzarjak a penzcsapot, mivel te megjelentel...
2019. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Segítek Kérdező!

A történet úgy a helyes, hogy te összejöttél egy 60 körüli nős pasassal, az lebukott otthon és a családja most nem hálás neked, érthető módon. A többi csak rizsa.

2019. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted ki honnan tudná, hogy el fognak-e téged fogadni?! Te ezzel a kérdéssel csak azt akarod elérni, hogy kórusban szidják a volt feleséget meg a pasid lányát, amiért "zaklatnak" téged. Már ha nem egy gyenge kamu ez a történet. 28 éves vagyok, elképzelni nem tudnám egy velem egyidős nőről meg egy anyám korabeli nőről, hogy interneten nyomozgatnánk egy telefonszám után, és zaklatásba kezdenénk. Bár lehet, hogy te olyan körökben mozogsz, ahol ez a természetes, akkor én kérek elnézést...
2019. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
30 évesen, telibe fosnám, hogy egy ex, meg egy 30 éves "gyerek" mit gondol rólam.
2019. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

En teljesen aterzem a gondod. Masreszt en is a parod exe es gyermeke helyeben siman lenyomoznam a telefonszamod, emailed. (Google arra van...😀).

De ezt tennem akkor, ha az apam/kulonelo ferjem eddig rolad egyetlen szot se szolt volna es en valojaban még mindig remenykednek, hogy apu vagy a ferjem visszajon az anyamhoz, hozzam. En pont 30 evesen ugyanezt csinatam, csak ott a no nem velem egyidos volt. Meg ott azert egyertelmuen szereto volt a no es szerettem volna, ha kicsit eltunik a kepbol, hatha anyam es apam ujra osszemelegednenek. Mindenesetre nem jott be. Es azota hazasok es nincs semmi bajom az egykori szeretovel.


Tehat amiken erdemes elgondolkodnod:

1. Valoban kulon eltek-e vagy csak te tudod igy? (Ha mar ugysi uzengetnek, nyuggodtan kerdezz ra mindkettonel kulon kulon, ha ugyanazt valaszoljak, hogy nem...akkor a parodnak erdemes a kormere nezned.)

2. Az ex sose fogadja el az uj not, ha az elso reakcioja ilyen, mint az estetekben is.

3. A lanya elfogadhat teged, ha idovel megerti az apja es az anyja miert mentek szet valojaban (es ez fuggetlen egy szeretotol vagy uj kapcsolattol, nyugi ez nem a te hibad).


Amit tehetsz oszinten egyetlen egyszer max ketszer irsz egy valaszlevelet mindkettonek cimezve amiben persze a parodat ne add ki, vagy akar csatold ot is titkos masolatban, hogy te szerelmes vagy x-be, amikor megismerted ugy tudtad es most is, hogy kulon el(t) a felesegetol es ezert voltal nyugodt, hogy te nem teszel tonkre semmit. Sajnalod, es megerted az o fajdalmukat e csalodottsagukat, de te ugy erzed ezt a parodnak/ferjenek kell eldonteni, es kezelnie. Es kered ne teged bantsanak.


Vagy ahogy erzed.

2019. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!