Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak arra, ha...

Hogy reagáljak arra, ha elárult a barátnőm, akivel évek óta a legjobb barátságban voltunk? Kitálalta a legféltettebb titkaim.

Figyelt kérdés

Egyikünk sem volt sosem angyal, régóta barátnők voltunk,együtt lógtunk a suliból, együtt oldottunk meg mindent, mindent tudtunk a másikról és segítettük mindenben. 1 hónapja kezdett megromlani a kapcsolatunk,én kicsit depressziós hangulatba kerültem az egyetem miatt,ő pedig rossz társaságba került,szégyellnivaló emberek közé. ( akik drogoztak,alvilági ügyeik voltak)

Próbáltam ezt közölni vele,de ő nem érezte ezt rossznak,de mikor már minden 2. ember megszólt ezért,kezdtünk eltávolodni,ő is hanyagolt engem, őket választotta ahelyett,hogy akkor segített volna.

Ma kapom a hívást unokanővéremtől,ott járt nála a kedves barátnőm és kitálalta az egész életemet. Mindent elmondott,minden titkomat,mikor,hol,kivel voltam. És még gondolkodott,anyát hívja-e...Milyen jogon?

Kitalált dolgokat,valamint nagyon sértő mondatokat mondott. Megígértette velem unokanővérem,hogy felhívom,tisztázom vele. Első körben sírni tudtam volna.Most letisztultak a dolgok. Én is tudok róla annyit,és olyat,amivel mélyre áshatnám,mára úgy érzem annyit se ér,hogy megtegyem. Felhívni se akarom,de szeretném elmondani neki higgadtan a véleményemet.

Ti mit tennétek? Ja igen,az ok,amiért kitálalt,hogy ő féltett, nehogy bajom essen,mégsem engem hívott,mi van velem. Óvodás árulkodás ez szerintem,és hatalmasat csalódtam. Ilyenkor hogyan tovább? 22/L


2009. szept. 18. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mutassd ki neki,hogy mennyire megbántott.A közönynél nincsen rosszabb.Ha anyukádnak is mond olyan dolgokat,amiket nem akartál,hogy megtudjon, akkor vagy tagadj vagy beszéld meg vele(én ezt választanám).A "barátnővel" pedig beszélnék ,hogy felejtse el,hogy valaha is ismert.Kitartás!
2009. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Lépj túl rajta. Az én legjobb barátnőm lelépett a férjemmel. Azóta nincsen szükségem barátokra.
2009. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%
Háát ez elég szar lehet de szerintem az utcán vagy valahol kapd el és mondj el neki mindent amit gondolsz és ne hagyd magad félbeszakítani aztán hagyd faképnél. Lehet h bűntudata lesz és felhív ha nem akkor nem igzi barátnő.... sok sikert:)
2009. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő, felejtsd el. Tuti nem állnék vele szóba többet.
2009. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!